2737
2734
عنوان

شما بودید میرفتید سرکار دولتی ؟ از دید مالی بهش نگاه نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میبینی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم فردا اخرین مهلتمه

ببین منو

من بچه ذلیلم خب؟

ولی با این اوضاع میرفتم سرکار چون میگی دو میای خونه

بچه از صبح تا دو در گیره خودش بعد میای ناهار باهم میخورید گردش بازی

در عوض زیر پنج نمیاری خونه اینم مهمه

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2728
حتی معلمی؟

معلمی چون ۳ ماه تابستون تعطیلی هس و محیط کاریت نسبتا زنانس بهتر از بقیه شغل های دولتیه ...البته باید صبور و خونسرد باشی توشغل معلمی... من مادرم معلمه الان دیسک کمر گرفته میگه حقوقش ب مریضی هاش نمی ارزید

2738
ببین منو من بچه ذلیلم خب؟ ولی با این اوضاع میرفتم سرکار چون میگی دو میای خونه بچه از صبح تا دو در ...

میدونم ولی وقتی فکر میکنم مدرسه وه بره تابستونا تنها پشیمون میشم

مطمینم تا فردا هم ننیتونم تصمیم بگیرم😭😭😭😭

باید سبک سنگین کنی دیگه عزیزم شاغل بودن اعتماد به نفس آدم رو بالا میبره باعث میشه همیشه به روز باشی و بچه ت هم درآینده حتما خوشحال تره که یه مامان به روز داره اما خب خونه داری بدون استرس و دغدغه س و فشار کمتری روته خانم های شاغل هم کار بیرون دارن هم کارخونه دیگه بچه داری هم اضافه بشه سخت تره

درضمن خانه داری خیلی هم خوبه لطفا ناراحت نشه کسی و خانم خانه داده به روز و با پرستیژ هم زیاد داریم 

چه بد الان خیلی خوب شده که

ببین منطقی ک فکر کنی بری بهتره حداقل بعدها پشیمون نمیشی ک موقعیت اجتماعی و شغلی خوبی رو از دست دادی برو بعد یک یا دوسال دیدی خوب نیس فوقش استعفا میدی ولی بعدا اگر پشیمون بشی بهر دلیلی پشیمونی دیگه سودی نداره دوست من 

اگه مورد علاقمه و ازش لذت میبرم بله میرفتم

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2706