2737
2734
عنوان

با قیمتای جدید پوشک چه میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 93 پست
۱ماه پیش ازپوشک گرفتمش تو ۲۰ ماهگی،از مجبوری همین گرونی لعنتی

واقعا.الان توی این سن میگه؟؟؟ چجوری گوش میکنه فقط؟.منم دارم میگیرم لجبازه خیلی.🥴جایزه و..گذاشتم ولی خودشو خیس میکنه ولی لج نکنه قشنگ همکاری میکنه و میگه جیش دارم 

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا از داروخونه.. امشب من مارک مرسی ۳۶ تایی خریدم رو بسته زده بود ۷۹ تومن.موقع حساب کردن ۶۱ زد..خیل ...

مرسي خوبه ماركش؟؟ بعد كوروش مارك ماي بي بي هم داره؟؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
نه..ولی خب ماهی ۳۰۰ یا ۴۰۰ ام خیلی نیست که تازه من بچم شیرخشکیم هست.هزینه شیر خشکم دارم😁

بنظرم شیر مادر بیشتر هزینه میخواد باید مادر خیلییی زیاد بخوره تا شیر عالی داشته باشه   

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2728
نه..ولی خب ماهی ۳۰۰ یا ۴۰۰ ام خیلی نیست که تازه من بچم شیرخشکیم هست.هزینه شیر خشکم دارم😁

منم تا پارسال بچم شیرخشکی و پوشکی بود تقریبا ماهی ۱ تومن پول همین ۲تامیشد فقط ..الان فقط ماهی ۴۰۰ پول پوشکشه تا ببینیم تا عید میتونم بگیریمش یا نه که گمون نکنم همکاری کنه

😍😍😍

خدارووشکر ی بار دیجی عید اف زد۳۶تومن منم ۲۰بسته خریدم هنوز دارم 

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2740
دیگه۹۴تموم شد، من هفته پیش۹۴ گرفتم ام ،امروز۱۱۵ شده بود،چندتا مغازه گشتم تا یه مغازه دوتا۹۴ بارقبلی ...

😐😐😐😐 هفته پيش دو بسته خريدم.اصلانم حس از پوشك گرفتن ندارم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
مرسي خوبه ماركش؟؟ بعد كوروش مارك ماي بي بي هم داره؟؟

من از مرسی راضیم..اره کوروش هم مرسی داره هم مای بی بی..مای بی بی هم تخفیف داره.

حالا یک بار مرسی بخر ببین خوشت میاد یا نه

حالا مگه چقدر میشه..میشه ماهی ۳۰۰ اینا

بسته ای ۱۱۵، ۴بسته در ماه،  بعلاوه شیرخشک۳۵۰ تومن، بدون حساب کردن مخارج دیگه، شما احتمالا مرفه بی دردی که این مخارج براتون به حساب نمیاد، همین پوشک ۱۱۵ فروردین ۴۳بود، حتی آدم مرفه هم باشه اینهمه تورم جای گریه داره

من از مرسی راضیم..اره کوروش هم مرسی داره هم مای بی بی..مای بی بی هم تخفیف داره. حالا یک بار مرسی بخ ...

ممنون عزيزم اين سري امتحان ميكنم.