2733
2739
عنوان

با قیمتای جدید پوشک چه میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 93 پست
یک سال ونه ماهش شده

الهی چقدر زود گرفتی الان اصلا دعواش نکن ببین اگه جایی جیش کرد دعواش نکن عجله ای نبر دستشویی ارامشتو حفظ کن ولی خیلیم بی تفاوت نباش فکر کنه کار خوبیه بعد تعویض لباس و مرتب کردن خودش بگو بیا بریم جای که جیش کردیو باهم تمیز کنیم ،،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی چقدر زود گرفتی الان اصلا دعواش نکن ببین اگه جایی جیش کرد دعواش نکن عجله ای نبر دستشویی ارامشتو ...

اصلا اعصاب برام نمی ذاره میبرم دستشویی بعدش شلوارشو میخوام بدم نمیپوشه فرار میکنه همین دیشب چندبار گفت جیش دارم بردمش جیش نداشت بعدشم فرار کرد شلوارشو نپوشید منم ناراحت شدم رفتم اتاق دیگه چند دقیقه بعد اومد پیشم خودشو انداخت بغلم گفت آب میخوام بردمش آب بدم پامو گذاشتم رو پله دیدم یک چیزی رو گلد کردم دیدم پی پی کرده صبر کردم و دعواش نکردم شستم وشلوار دادمش رفتم خرابکاریشو تمیزکنم اومد پیشم دیدم ادامه پی پی شو تو شلوارش کرده بازم صبر کردم و بردمش دستشویی شستم گذاشتمش پشت در توالت که توالت و آب بگیرم برگشتم دیدم رو موکت پی پی کرده روش راه رفته دیگه اعصابم نکشید سرش داد کشیدم 

2731