2737
2739

خانم ها نمیخوام شوهرم رو مقابل خانوادش قرار بدم از طرفی هم مادرشوهرم هر چند روز یکبار با برادرشوهرم سرزده میاد خونمون یه بار اومدن تا من در رو باز کنم و خودم لباس بپوشم شوهرم رو یادم رفت بیدار کنم خواب بود با معذرت میخوام لباس زیر (شورت) هم چین صحنه هایی دیدن بازم سرزده میان با سرعت نور هم از پله ها میان بالا . حالا میخوام فردا زنگ بزنم بگم هروقت دوست داشتین بیاین خوش اومدین ولی قبلش زنگ بزنین من بچه کوچیک دارم تعجب میکنم چجوری خودتون عقلتون نمیرسه هرکس با رفتارش به خودش احترام میذاره خوبه اینجوری بگم ؟ یا بذارم شوهرم بگه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم نگو خودتو بده نکن

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
2728
2738

اینطوری نه گلم اشتباهه

با شوخی خنده بگو😙😙😙

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

خواهر من سیاست نداری مگه😐😐اینجوری شوهرت هم برعلیه تو میشه حتی اگه حق رو به تو بده باز پشت مادرشه

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

نه اینجوری نگو.بگو هر وقت اومدین مارو خوشحال میکنید دلمون باز میشه فقط مادر جون یه زنگ قبلش بزنید که اماده اومدنتون باشیم یه موقع حموم نباشیم یا بیرون نباشیم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706