2737
2739
عنوان

اون تاپیک چی بود میگف کی حاضرع دوسپسرم بشه😂🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 65 پست
از فردا همه هی میگن ری اکشن .خدا نکشتت    

ک بابا کلمه خزیه اتفاقا😂😂

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!
  تو مال سومالی باید باشی

نه من به تحریما خوردم😂😂😂😂

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیدی اجی فرق شوخی و واقعیتو نمیدونن.فقط‌بلدن حلل ادمو خراب کنن سایت ک نیس مهد کودکه

من توو ی تاپیکی درباره ازدواج شوخی کردن بعد طرف بیشعور بی شخصیت اومده ب تورکا میگه کوته فکر

بدون این که بدونه من تورکم 

میگه اینجور ازدواجا توو تورکاو آذریاست خیلی کوته فکرن

@نیکی0   عنتر دیدم امینتو 

حواسم ب همع چی هس

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
حالم بد بود بدتر کردن بهم تهمت هرزه بودن زدن 😔💔

فداتبشم

تو بودی؟☹

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!
نه بخدا ندیدم خیلی بیجا کردن توهم بیجا میکنی حالتو خراب میکنی واس چیزای چرررت

اگه میترکیدم چی💔😑بابا بخدا جنبه شوخی هم ندارن

خطر از بیخ گوشم رد شد

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
اوه مای گاد 👌😎😂

خود خارجیام پشما.شون ریختع

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ک بابا کلمه خزیه اتفاقا😂😂

من تازه یاد گرفتم خانم  

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2740
نه من به تحریما خوردم😂😂😂😂

عا خیلی شانست داغونع 

رفتم هند میبرمت

من تازه یاد گرفتم خانم    

زشته این حرفت بانو

آرمیتا هسدم😒✋💜  شهریوری هستم💗💫💕🌹مهربوونم اما نه با هرکسی💛💚💜خیلی شادم خیلی خوشحال😍💄🌼معتقدم هیچ کس و هیچ چیزی نمیتونه حال خوبه من و خراب کنه😊😊😊به نظر دیگران مثل یه نظرسنجی نگاه میکنم😻😻😻          اسمم آرمیتاا است😘دهه هشتادی هستم😉خیلی راضی ام😆😅پیشنهادم به تو اینه که به نظر های منفی دیگران هیچ واکنشی نشون نده اصلا برات مهم نباشه..💕💫نذار کسی حال خوبه تو خراب کنه..😊❤تو بهتررینی🙏💗😘..اینو فراااموش نکن..🌼🌼🌼تازه من عاااشق دوستم حدیثم😘❤و بیشتر از اون😂عسل😍😍😍و عاااشق شیری هستم که عاشق جوجشه🐣🐤    وایسید لدفن بذارید بین این همه حرف ادبی یه چیزی هم بگم😆سوپ غذا نیست😐😐😐😐😐😐😐💔         باور کنید..😣      من یه انسان نادرم چوون از بستنی متنفرررم😥😖 و همچنین سوپ،آبگوشت،تخم مرغ،کله پاچه،قرمه سبزی،انواع گوشت ها هرچی که باشه😂از شیرینی ها دیگه به شددددت😣😣😣🚫بقیه رم یادم رفته🤔😍                       کلا وقتی ما میریم مهمونی صابخونه به من میگه آرمیتا چرا گوشت نمیخوری؟؟🤔بابام فووری میگه از بچگی لب به گوشت نزده😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑یعنی الان هنه فکر میکنم میدونن چقدر تخس و بد غذام😂😂😂😂😂🚫💔     راستی دیگه خیلی خودمونی شد😅💫💕                     اینو یادتون باشه..        ۹۹/۹/۱۰       میبینمتون😑😑😑😂😂😂😂😂😂💔💫
😂😂😂😂😂😂😂😂برعکس شده  عوض اینکه پسر به دختره بگه دختر به پسره میگه

ببین من اینو قبول ندارم

دیشب یکی تاپیک زد بعد یسالو نیم ب دوسپسرش پیام داده همه گفتن خواهر کو غرورت یا اشتبا زدن تو سرش اون وسط فقط ینفر بود ک گف دوسشداشتی پیام دادی

الانم خیالت راحت شده

من توو ی تاپیکی درباره ازدواج شوخی کردن بعد طرف بیشعور بی شخصیت اومده ب تورکا میگه کوته فکر بدون ای ...

خیلی بی ادبن بعضیا

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
زشته این حرفت بانو

کدوم حررررف

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
@نیکی0   عنتر دیدم امینتو    حواسم ب همع چی هس    

خودت کرده را تدبیر نیست😂😂😜😜😜

بده خواستم به ارزوهات برسی  

همش باید چوب قلب مهربون و فراخمو بخورم    

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706