2733
2739
عنوان

اون تاپیک چی بود میگف کی حاضرع دوسپسرم بشه😂🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 65 پست
از فردا همه هی میگن ری اکشن .خدا نکشتت    

ک بابا کلمه خزیه اتفاقا😂😂

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!
  تو مال سومالی باید باشی

نه من به تحریما خوردم😂😂😂😂

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدی اجی فرق شوخی و واقعیتو نمیدونن.فقط‌بلدن حلل ادمو خراب کنن سایت ک نیس مهد کودکه

من توو ی تاپیکی درباره ازدواج شوخی کردن بعد طرف بیشعور بی شخصیت اومده ب تورکا میگه کوته فکر

بدون این که بدونه من تورکم 

میگه اینجور ازدواجا توو تورکاو آذریاست خیلی کوته فکرن

@نیکی0   عنتر دیدم امینتو 

حواسم ب همع چی هس

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
حالم بد بود بدتر کردن بهم تهمت هرزه بودن زدن 😔💔

فداتبشم

تو بودی؟☹

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!
نه بخدا ندیدم خیلی بیجا کردن توهم بیجا میکنی حالتو خراب میکنی واس چیزای چرررت

اگه میترکیدم چی💔😑بابا بخدا جنبه شوخی هم ندارن

خطر از بیخ گوشم رد شد

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
اوه مای گاد 👌😎😂

خود خارجیام پشما.شون ریختع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ک بابا کلمه خزیه اتفاقا😂😂

من تازه یاد گرفتم خانم  

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738
نه من به تحریما خوردم😂😂😂😂

عا خیلی شانست داغونع 

رفتم هند میبرمت

من تازه یاد گرفتم خانم    

زشته این حرفت بانو

آرمیتا هسدم😒✋💜  شهریوری هستم💗💫💕🌹مهربوونم اما نه با هرکسی💛💚💜خیلی شادم خیلی خوشحال😍💄🌼معتقدم هیچ کس و هیچ چیزی نمیتونه حال خوبه من و خراب کنه😊😊😊به نظر دیگران مثل یه نظرسنجی نگاه میکنم😻😻😻          اسمم آرمیتاا است😘دهه هشتادی هستم😉خیلی راضی ام😆😅پیشنهادم به تو اینه که به نظر های منفی دیگران هیچ واکنشی نشون نده اصلا برات مهم نباشه..💕💫نذار کسی حال خوبه تو خراب کنه..😊❤تو بهتررینی🙏💗😘..اینو فراااموش نکن..🌼🌼🌼تازه من عاااشق دوستم حدیثم😘❤و بیشتر از اون😂عسل😍😍😍و عاااشق شیری هستم که عاشق جوجشه🐣🐤    وایسید لدفن بذارید بین این همه حرف ادبی یه چیزی هم بگم😆سوپ غذا نیست😐😐😐😐😐😐😐💔         باور کنید..😣      من یه انسان نادرم چوون از بستنی متنفرررم😥😖 و همچنین سوپ،آبگوشت،تخم مرغ،کله پاچه،قرمه سبزی،انواع گوشت ها هرچی که باشه😂از شیرینی ها دیگه به شددددت😣😣😣🚫بقیه رم یادم رفته🤔😍                       کلا وقتی ما میریم مهمونی صابخونه به من میگه آرمیتا چرا گوشت نمیخوری؟؟🤔بابام فووری میگه از بچگی لب به گوشت نزده😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑یعنی الان هنه فکر میکنم میدونن چقدر تخس و بد غذام😂😂😂😂😂🚫💔     راستی دیگه خیلی خودمونی شد😅💫💕                     اینو یادتون باشه..        ۹۹/۹/۱۰       میبینمتون😑😑😑😂😂😂😂😂😂💔💫
😂😂😂😂😂😂😂😂برعکس شده  عوض اینکه پسر به دختره بگه دختر به پسره میگه

ببین من اینو قبول ندارم

دیشب یکی تاپیک زد بعد یسالو نیم ب دوسپسرش پیام داده همه گفتن خواهر کو غرورت یا اشتبا زدن تو سرش اون وسط فقط ینفر بود ک گف دوسشداشتی پیام دادی

الانم خیالت راحت شده

من توو ی تاپیکی درباره ازدواج شوخی کردن بعد طرف بیشعور بی شخصیت اومده ب تورکا میگه کوته فکر بدون ای ...

خیلی بی ادبن بعضیا

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
زشته این حرفت بانو

کدوم حررررف

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
@نیکی0   عنتر دیدم امینتو    حواسم ب همع چی هس    

خودت کرده را تدبیر نیست😂😂😜😜😜

بده خواستم به ارزوهات برسی  

همش باید چوب قلب مهربون و فراخمو بخورم    

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101