2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کنکور

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

اونی که میگفت خواهرش گم شده گفت پیدا شده 😑😑😑🤦

یکی اومد گفت من افتخار میکنم اونجاییم ترکید

یه بچه بعدش گفت من افتخار میکنم فلان جاییم ترکید

چند نفر دعواشون شد

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2738
چه بحث نفرت انگیزی،بهتر که نبودم

منم نبودم 

کلا بدم میاد رو ی مود قفلی میزنن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
سایت امروز قلمچی بود جواب کنکور اومد

په خوب شد که نبودم،از بحث کنکور متنفرم،سالهاست از کنکورم گذشته ولی بازم هرسال موقع کنکور و اعلام نتایج استرس میگیرم،به اون بنده خداها فکرمیکنم که الان یکی از فامیلشون یه رشته خوب قبول شده و تو خونه دارن سرزنش میشن  

منم نبودم  کلا بدم میاد رو ی مود قفلی میزنن

دیشب در مورد شوهراشون بود که فیلم ... میبینن،اره منم بدم میاد مثلا یه خبر که رسانه ای میشه و همه میدونیم مثه ازدواج یا طلاق فلان بازیگر،اینستا که هیچ پر میشه از اون خبر،اینجام میان درموردش تاپیک میزنن،چند روز نیوشاضیغمی بود  

2706