2733
2734
عنوان

بچه ها از این دوتا کدومش قشنگتره+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5031 بازدید | 206 پست
باشه البته الان قیافه دوتامون بدون افکت و آرایش زیاد میزارم ولی خیلی معمولی بودیم اون روز 

کدومش تویی؟ آبی یا مشکی؟

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
باشه البته الان قیافه دوتامون بدون افکت و آرایش زیاد میزارم ولی خیلی معمولی بودیم اون روز 

دوتاتون خوبید در یک سطحید 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هردو خوشگلید. مانتوآبی دماغ عملیه یه کوچولو بهتره.

فقط دماغش عمله؟

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
2731

هر دو تاشون خوشگلن شما سمت چپین؟

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 

جفتتون نازین 

فقط سمت چپی فکر کنم موهاشو ببنده بالا خوشگلتر شه تا اینکه بریزه تو پیشونیش کج

اسی بخدا خوشگلی..

تو این عکس خییییییلی بهتر از عکس اولی هستی

دوستت یکم خوشگلتره

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
اسی بخدا خوشگلی.. تو این عکس خییییییلی بهتر از عکس اولی هستی دوستت یکم خوشگلتره

مرسی عزیزم

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️