2737
2734
عنوان

تغییر اسم پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3180 بازدید | 167 پست

هیوا ب تنهایی خیلی بهتر از هیوا سام عزیزم . بعدش هم خودتون خیلی حساسین . دل شکستن نداره . مثلا ماهور بیشتر ب دختر میخوره ولی واسع هر دو میشه . 

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب من بگم بهتون 

تا۱۶سالش نشه عوض نمیکنن خودش بایدبرن بعدا

چقدنظردیگران برات مهمه 

قدیم اسم دخترامتین بودالانم میزارن روپسر

اسم پسرمنم مشترک هست ولی من برام مهم نیس چون بنظرم به پسربیشترمیخوره نظرکسیم مهم نیس خیلیم دوسش دارم اسمشو

وخدایی که بشدت کافیست

چرا سام میزاری سام یعنی مرگ

من نمیفهمم این سام که یعنی مرگ هم شد اسم

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

اگه خودتون دوست دارید مهم نیست حرف بقیه...خود پسرتون چی راضیه؟اگه اسمشو دوست داره عوض نکنید

منم تو سقز یه همکلاسی داشتم به اسم هیوا که دختر بود

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2740

هیواسام که خوب نیست

شاید هیراد هومن بهتر باشه

اما من شنیدم قبل از هجده سال نمیشه عوض کرد اسمشو تو شناسنامه🤔البته مطمئن نیستم

ولی اگر نشدم بنظر من تو خونه همون اسمی که میخواید بعدا بذارید رو صداش کنید که روش بمونه و فقط تو شناسنامه هیوا بمونه

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
قشنگه ولی اینی که میگن دخترونه اعصابمو 7ساله بهم ریخته

اتفاقا امشب نمیدونم کجا خوندم نوشته بود این یه اسم مشترکه همراه با تیام و دانا و .... بیخیال بابا چه اهمیتی داره حرف دیگران ‌ . الان هر اسمی بذاری یکی میگه چرا دو اسمه س یکی میگه معنیش چیه و ....

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

اسم خیلی قشنگیه ن بابا مسخره چی دنیا داره روز ب روز بروز تر بشع پس پسر هایی ک اسمشون رهاست چی بگن

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍