2733
2739
عنوان

ازش بابام متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3846 بازدید | 72 پست

میشه یدونه صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاتونم

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم نمیدونه میترسم بگم داغون بشه از طرفی میترسم این حیوون یوقت به خواهر کوچیکم تجاوز کنه نمیدونم ...

باید بگید به نظرم که لااقل حواسشو بیشتر جمع کنه 

اگه برای خواهراتون مشکلی پیش بیاد عذاب وجدانش بدتره ها 

مامانم نمیدونه میترسم بگم داغون بشه از طرفی میترسم این حیوون یوقت به خواهر کوچیکم تجاوز کنه نمیدونم ...

خواستی بیا پیوی حرف بزن میتونم کمکت کنم

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
2728
یبار این تاپیک و زدم یکی همچین چیزی گف فقط بخاطر اینکه بهم نگه دروغگو جون بچمو قسم خوردم و اون گف ای ...

عزیزم میدونی چیه منظور بدی نداشتم نمیخواستم ناراحتت کنم. هضم همچین موضوعی برام سنگینه میدونی ..آخه پدر تکیه گاه دختره اصلا نمیتونم تصور کنم همچین چیزیو. توروخدا مراقب خواهرات باش. مادرتو آگاه کن ...گناه دارن 😔😔😔

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️

اگه مادرت شرایط جدایی رو نداره مادرت بگوبه بابات نگه فقط بدونه چی به چیه حواسش رو جمع کنه به خواهرتم توضیح بده

2740
خواستی بیا پیوی حرف بزن میتونم کمکت کنم

من چرا انقد از پرو شما میترسم🥺🥺

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
من چرا انقد از پرو شما میترسم🥺🥺

پرفایلم!!!؟

چشه مگ؟

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
میشه بگی چطور فهمیدی قصد تجاوز داره شاید تو اینطور تصور کردی

مامانم ک رف مشهد اربعین ابجیام تو پذیرایی میخوابیدم منن تواتاق. خونشون روستاعه همشون تو حال تشک پهن میکنن کسی تو اتاق نمیخوابه منم ک اونشب اونجا موندم تو اتاق خوابیدم نصف شب ک بیدار شدم دیدم کنارم خوابیده و لباسم تا نصفه پایین بود هوووف بیخیال باز الان دست و پام شروع میکنه ب لرزیدن. ازاون موقع دوسال میگذره هروقت شبا یادم میاد تاصبح نمیتونم بخوابم لعنت بیاد به همچین ادمی ک حالیش نیس چه کثافت کاریی میکنه

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

یه لحظه خودمو گذاشتم جای مامانتون 

فکر کن بعد یه عمر زندگی بفهمی شوهرت قصد تجاوز به بچه های خودشو داره و عمرت هدر رفته 🤦‍♂️🤦‍♂️

این خیلی بدتره از طلاق گرفتن و بعید میدونم این قضیه رو بفهمه و جدا نشه !!! 😕😕

کاش بهش زودتر بگید

چشاش غمگینه

هوم

خودشم داغونه😊💔