2726
عنوان

ازش بابام متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3846 بازدید | 72 پست
چیکار کنم اخه. بخدا موندم. بگم بهشون مامانم دیوونه میشه. تو سینه اش یه غده یا کیست هست میترسم بگم با ...

عزیزم چرا با یه مشاور خوب مشورت نمیکنی؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
مامانم ک رف مشهد اربعین ابجیام تو پذیرایی میخوابیدم منن تواتاق. خونشون روستاعه همشون تو حال تشک پهن ...

عزیزم شاید بابات حالت تعادل نداشته چیزی مصرف کرده باشه یا مست بوده باشه نفهمیده فک کرده مامانتی.تو باید مطمین بشی وگرنه گناهش میفته گردنت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تروخدا بگید چیکار کنم مغزم دیگه جای فکر کردن نداره از طرفی ام بعد زایمانم افسردگی گرفتم و درمان نکرد ...

خانواده تو کمترببین وسعی کن اصلا نری یا مواقعی که بابات نیست برو وخواهرتم هوشیارکن مواظب خودش باشه

زندگانی رسیدن به نگاهیست که ازحادثه عشق تَر است..  
مامانم ک رف مشهد اربعین ابجیام تو پذیرایی میخوابیدم منن تواتاق. خونشون روستاعه همشون تو حال تشک پهن ...

ببریدش روانشناس حتما بیماری جنسی داره باید درمان بشه 

2728
اگه  راجع به بابام نگم و کلی بگم اونا فک میکنن شوهرمو میگم اخه بابام یسره دم گوششون میخونه ک اگ ...

بابات چون خودش اینکاره ست به شوهرت تهمت میزنه  کافر همه رابه کیش خودپندارد ولی سعی کن عیر مستقیم گوشی وبدی دست مامانت مثلا تویه شرایطی یه جوری که خودش ببینه

آخه شما یه زنی جیغ و داد میکنی رسواش میکنی مگه میتونه به راحتی دست درازی کنه؟

چی میگفتم تو اون روستا ب اون کوچیکی خودم نابود میشدم آبرو برام نمیموند پیش شوهرم 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
ناپدریته؟

اگه ناپدری بود دلم نمیسوخت میگفتم ناپدریه ولی متاسفانه و بدبختانه پدرمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
شاید پدرت ب خواهرت تجاوز کرده وتهدید کرده ب کسی چیزی نگه و وخواهرتم از ترسش نمی ره خونه خواهر بزرگتو ...

وای خدانکنه. چه خاکی من به سرم بریزم. 30کیلومتر فاصله مونه چجور باید حواسم باشه اخه. میترسم به مامانم بگم باور نکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
مامانم نمیدونه میترسم بگم داغون بشه از طرفی میترسم این حیوون یوقت به خواهر کوچیکم تجاوز کنه نمیدونم ...

عزیزم پدرت حتما‌مریضه توروخدا مراقب باش مراقب زندگیت به نظرمن‌باشوهرت بساز شوهرت هرچی باشه ازپدرت بهتره واینکه به مادرت بگو یجوری بگو که مراقب خواهرت باشه  چون اونابچه ن اگه اتفاقی بیفته خودت دیوونه میشی وزندگی توهم‌ازهم میپاشه یکار دیگه هم میتونی بکنی بری پیش مشاوره وازش کمک بخوای

☹☹