2733
2739

با مشورت مشاور و خودتو خانوادتو همسرت تصمیم بگیر

من خودم دانشجوی ترم ۴ روانشناسی ام تو آزاد

اما اینو بگم استخدامی حقوق تو اداره ها و اینا بیشتر از روانشناسیه

اما اگه شاغل بودن زیاد برات فرقی نداره یکیو انتخاب کن که همسرتم راضی باشه بهش و اینکه زندگیت از نظم درنیاد

پیام نور ک سخته ینی باید حسااابی درس بخونی اینده شغلی روانشناسیم نمیدونم چطوره

اینکه خقوق رو بخونی اونم دانشگا ازاد خب بهتره دانشگاه ازاد خیللی از پیامنور بهتره حقوقم اگ ازمون وکالتش رو قبول شی میشی خانم وکیل😍البته حقوق واقعاااا سخته 

چخههههه😬 گاز نگیر کثیف میشم 😒😷هاپوووی کییی بودی توووو😹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر دو رشته روان و حقوق با لیسانس بازار کاری نداره و باید ادامه بدی

اگه روان بری با ارشد میتونی توی کلینیک کار کنی

یا حقوق وکالت امتحان بدی

پیام نور شهریه ش کمتر از ازاده

و تعداد کلاسهای کم،وقت بیشتری برات میمونه

2731

من بودم پشت کنکور موندنو ترجیح میدادم سال بعد حقوق سراسری شهر خودم بیارم

ولی اگه پشت نمیموندم روانشناسی سهرخودم

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
اگه اینقد سریع پیدا میشه به منم معرفی کن عزیزم

چشم. 😀

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2740

آخه دانشگاه آزاد ک کنکور نداره واسه این رشته ها معلومه رتبه آن خوب نبوده ک اینارو آوردی پیام نورم بدون کنکوره ...برو حقوق پیام نور اگه داره ..اگ نداره ام ک هیچی بشین سر خونه زندگیت درس ب هیچ دردیت نمیخوره حرفه یاد بگیر 

پیام نور خوندشم راحته 

امتحاناش تستیه تمام منابع ازمون رو هم میتونی بگیری از کتابرفروش ها و تقریبا ۶۰ درصد امتحانو میزنی 

هم من هم خواهرم فقط شب امتحان درس میخوندیم

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736