2737
2734
یک ترم فوقش

خب دوتا مسئله هست اگه بری بخاطر رفت امد طولانی باید صبحا زود پاشی و خیلی دیر برگردی خونه که به مرور زده میشی اگرم نری همیشه غصشو میخوری ک کاش رفته بودم حالا ببین اگ از اون ادمای سرسختی که واسه هدفت تلاش میکنی برو حقوق اگه حساس و نازک نارنجیی و زده میشه برو روان شناسی

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بجات بودم هیچچکدومو نرفتن خودم لیسانس دانشگاه ملی ام توشهرخودم واقعاپشیمونم بیکاری حرصم میده و بهتره پیام نورشهرخودت بری چون سخته برات واینکه جفتش بیکاریه حداقل کمترسختی بکشی

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
چرررا

عزیزم من به عنوان کسی که تو دوران تاهل دانشگاه بودم به نظر من همون شهر خودتون درس بخونی بهتره چون ۴ ساله وخیلی سخته رفت و امد همش تو فکر شوهر و زندگیت باشی یه دفه بزن و باردار بشی من تو خوابگاه اینقد حالم بد بود که بوی هرچیزی بهم میخورد میمردم و زنده میشدم استادمم اجازه نمیداد غیبت داشته باشم

ما راهنماییهامونو کردیم دیگه خود دانی

دا گویل چیه دیگه🤣

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.
2738

پیام نور برو بنظدم 

اونجا بهتره برای متاهیلین

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706