2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اگه خونه از خودته و مستاجر نیستی و همین 1 اتاق تاشو بگیر

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
عزیزم اگه خونه از خودته و مستاجر نیستی و همین 1 اتاق تاشو بگیر

منزل مادر شوهره

به تاشو فکر کردم هزینه اش خیلی بالاست یه تخت ساده دونفره بدون هیچی ١٣ تومن میز ورایشو اینا داشته باشه که ٢٥

2738
منزل مادر شوهره به تاشو فکر کردم هزینه اش خیلی بالاست یه تخت ساده دونفره بدون هیچی ١٣ تومن میز ورای ...

چقدر گرون قبلا از آماده با کیفیت خیلی گرون تر نبود

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
یا تخت دیواری یا مبل تخت خوابشو  من سرویس خواب معمولی رو تو اتاق کوچیک نمیپسندم اصلا  ...

مبل تخت خواب شو ها شیک هستن؟‌چیزی که قشنگ راشه ندیدم دیواری دوست دارم که قیمتش بالاست بعدا برم خونه خودم نمیدونم جاش باشه یا نه

مبل تخت خواب شو ها شیک هستن؟‌چیزی که قشنگ راشه ندیدم دیواری دوست دارم که قیمتش بالاست بعدا برم خونه ...

اره اگه بگردی شیک هم پیدا میشه 

من خودم اتفاقا سرویس خواب اتاقمو دادم بیرون میخوام عوض کنم مبل تخت خوابشو بگیرم نگا مثلا این مدلاش نسبتا خوشگلن من تو مغازه هام دیدم هم اینشکلی هم خوشگل ترشون رو 

توی سایت ها گشتم توی این قیمت ها بود جایی هست که حضوری برم بگردم؟

نمیدونم عزیزم شهر شما کجا داره ولی عزیزم همه چی گرونه.من نزدیک 10 سال ازدواج کردم تخت منم ارزون نشد الان که دیگه هیچ. مغازه دار گفت اگه میخوای 4 روز دیگه خراب نشه،تخت ارزون فایده نداره،البته مدل دار هم بود

نمیدونم عزیزم شهر شما کجا داره ولی عزیزم همه چی گرونه.من نزدیک 10 سال ازدواج کردم تخت منم ارزون نشد ...

من کاشانم ولی این چیزا رو فقط تهران باید گشت فکر کنم تهرانم باشه خوبه