2733
2734
عنوان

بیاید و از زندگی من عبرت بگیرید خوشگلا

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 53 پست
چی میگفت مگه؟

يه عاشقانه زيباتعريف كردوكلي عكس گذاشت آخرش شوهرش توخواب سكته كردومردسه روزداستانش وكش داد آخرش يكي ازبچه هافهميدعكسابرايه بلاگرترك بود خداخيرش بده چقدرذهنم درگيرداستانء شده بود

فکر کنم ریاضیا اینجورین شوهرمنم میگه زن نباید کار کنه بیرون خونه هروقت من مردم تولنگ خرجت موندی برو ...

😢راست میگی شاید اگه ادبیات خونده بودن فکرشدن باز بود 

من خودم که از ریاضی متنفرم🤮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خلاصه که نتیجه بگیرید جوگیر نشید واقعا مدرک نشونه ی شعور نیست   ملاک و معیارهای خودتونو ...

شوهر من رشتش ریاضی بود.ولی بعدش رفت حقوق خوند. ولی درکنارش موسیقی رو حرفه ایی دنبال میکرد زنده هم اجرامیکرد توشهرمون.تدریسم میکرد موسیقیو خانوادم مذهبی بودن ومخالف میخواستم از اونجا نجات پیدا کنم همش سر چادر با بابام دعواداشتیم گفتم این دیگه اونجوری نیست.ولی فردای عقدمون یه روز گفت میخوام واست یه هدیه بخرم اگه دوست داشتی استفاده نکن ولی من خیلی دوسش دارم اگه استفاده کنی خیلی خوشحالم میکنی باز کردم دیدم عععععع چادر بابا من از اینا 99تا داشتم .مرسی که صدومیو توبه من هدیه دادی.😂😂😂😂

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
باز خداروشکر زندگیت بد نیست حالا فکر کروم چه عبرتی میخواییم بگیریم  کل مردای ایرانی اینو دارن ...

آخه میدونی خیلی جنتلمن و روشنفکر بودن برام مهم بود 

فکر میکردم هرکی دکترا داره  حتما ته روشنفکریه

شوهر من رشتش ریاضی بود.ولی بعدش رفت حقوق خوند. ولی درکنارش موسیقی رو حرفه ایی دنبال میکرد زنده هم اج ...

😅😅خدایی خیلی بامزه و جالب بود 

منم اصلا فکرنمیکردم همچین آدمی  همچین خواسته ای داشته باشه🤭

2738
😢راست میگی شاید اگه ادبیات خونده بودن فکرشدن باز بود  من خودم که از ریاضی متنفرم🤮

یعنی برادرشوهرام وپدرشوهرم وعموهای شوهرم اینا دورهم جمع میشن مغزم رگ به رگ میشه از کله ام دودبلندمیشه اینقدر معادله محاسبه کوفت زهرمارو.....ومتاسفانه همشون همین اخلاقو دارن.

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
برو زندگیت و بکن نماز شکر بخون همون که معتاد و بد دهن نیست کتک نمیزنه سر کار می‌ره ینی نود درصد ماجر ...

آره به خدا، قبلا عین مشنگا غصه میخوردم که خدایا این اونی که میخوام نیست 

یه بارم اول زندگی به خودش گفتم تو اصلا اونجورکه میخوام نیستی 

گفت دلتم بخواد، مهم اینه من دوستت دارم 

اینکه توچی میخوای اصلا مهم نیست 😑

مطمئنی زن من نمیشدی همونی که میخواستی گیرت میومد یانه😐

آخه میدونی خیلی جنتلمن و روشنفکر بودن برام مهم بود  فکر میکردم هرکی دکترا داره  حتما ته ر ...

اتفاقا برعکسه داداش منم دکترا داره و کاملا سنتیه 

میگه اگه مدرن باشم باید تاوانشم بپردازم میگه جامعه ما درحال گذر از سنت به شبه مدرنه و مدرن نیست و فقط ادای مدرنه و تو این جامعه نمیشه مثل آمریکا فکر و زندگی کرد و تو اونجا هم نمیشه مثل اینجا سنتی فکر و زندگی کرد.

من خیلی ازش ایراد میگیرم ولی یه جاهایی هم بهش حق میدم

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
اتفاقا برعکسه داداش منم دکترا داره و کاملا سنتیه  میگه اگه مدرن باشم باید تاوانشم بپردازم میگه ...

میدونی باحرفات موافقم 

ولی باید تفکرات درست داشت...

یعنی داداش شماهم زن رو جنس دوم میدونه مثل شوهرمن؟

خب این تفکر از اساس غلطه 

اتفاقا شوهر من چندان سنتی نیست ، فقط تفکر مردسالار داره ولی کامل هم بروزش نمیده

2706