2737
2734
عنوان

بیاید و از زندگی من عبرت بگیرید خوشگلا

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 53 پست
من فقط دلمو به این خوش کردم که دوستم داره و برام همه کار میکنه  اما مثلا گاهی فکر میکنم اگه جا ...

ععععع منم دوتاپسر دارم چرا مگه دوتا دختر داشته باشی چی میشه

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی باحرفات موافقم  ولی باید تفکرات درست داشت... یعنی داداش شماهم زن رو جنس دوم میدونه مثل ...

نه جنس دوم نمیدونه ولی اعتقاد داره خانم شاغل نباشه بهتره و به خونش برسه و حتی اگه شاغل هم باشه براش مهم نیست و این آزادی رو بهش میده که خودش انتخاب کنه ولی هر کاری رو هم نمی پسنده برای زن مثلا پرستاری رو نمیپسنده چون میگه چه معنی داره شب زن خونه نباشه.منم میگم مرد و زن نداره خب مرد هم چه معنی داره شب خونه نباشه، به پول زن اصلا چشم داشتی ندهره و میگه من مرد خونم و وظیفم تامین مخارج زندگیه و پول اون به خودش مربوطه که چیکارش میکنه اینو باهاش موافقم ولی این تفکر هم یه جور سنتیه، میدونی ما واقعا تو جامعه معلوم نیست سنتی هستیم مدرنیم چی هستیم همه چی قاطی پاتیه 

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
ععععع منم دوتاپسر دارم چرا مگه دوتا دختر داشته باشی چی میشه

میگم که شوهرم همش میگه خداروشکر دختر ندارم 

اصلا خوشم نمیاد...

وای گلگاوزبان جوووون خیلی خوشحالم یکی عین خودم پیدا کردم 

شوهر شما دیگه چه تفکراتی داره؟ رو دختر پسر بودن بچه حساسه 

ما تابچه نداشتیم میگفت اصلا فرق نداره 

تا فهمید بچم پسره جشن گرفت و کلی ذوق کرد

2731
نه جنس دوم نمیدونه ولی اعتقاد داره خانم شاغل نباشه بهتره و به خونش برسه و حتی اگه شاغل هم باشه براش ...

آره همسر منم تفکرش درباره شغل همینه 

و خودمم تو خونه راحت ترم چون فعلا بچه هام نیاز به توجه و همراهی دارن 

تفکرات درست حتی اگه سنتی باشن رو میپذیرم 

ولی تفکر غلط چه سنتی چه مدرن آزارم میده 

آدم باید به معنای واقعی روشنفکر باشه

آخه مردسالاری از جون یه دکتر چی میخواد 

باشماهم کاملا موافقم که معلوم نیست ما سنتی هستیم یا مدرن 

یا درحال گذر از سنت به مدرنیته

نه عزیزم من جاریم دختر داره یعنی برادرشوهرم یه پا از همه جلوتره جاریم بنده خدا قبل عروسیش سرکار میرفت واسه خودش تو اداره بهزیستی برو بیایی داشت.ولی برادرشوهرم نزاشت بره سرکار بعدکه دخترشون بدنیا اومد کلی مکافات داشت تنها حتی خونه ی مادرشم نباید میرفت با اینکه فاصله ایی نبود.ولی دختر جاریم ادم کرد باباشو الان خودشون ماشین برمیدارن میرن شهر دیگه تولد وجشنو مهمونی الان مادرشوهرم میگه اولش اونجوری الان اینجوری برادرشوهرم میگه فقط بخاطرترانه(دخترش )بیخال شدم

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
2738