2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب برنامش بده؟؟؟؟جدیدا اومده؟؟؟؟مگه بقیه برنامه هاقابلیت چت کردن ندارن؟

نه عزیزم جدید نیومده مثل اینیستا هست همه چیزش ولی استوری نداره 

یه برنامه ای داره میتونی همشهریا ی خودت رو پیدا کنی و باهاشون چت کنی در کل به نظرم فضای خوبی نداره

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡
2728
نه عزیزم جدید نیومده مثل اینیستا هست همه چیزش ولی استوری نداره  یه برنامه ای داره میتونی همشهر ...

عزیزم ازچه لحاظ میگی فضای خوبی نداره؟چون یکی نصب کرده اونم یواشکی خواسم ببینم چجوریه

عزیزم ازچه لحاظ میگی فضای خوبی نداره؟چون یکی نصب کرده اونم یواشکی خواسم ببینم چجوریه

ببین گلم من تا به حال با هیچ کسی چت نکرده بودم ولی با نصب این برنامه ناخودآگاه شروع به چت کردم 

بیشتر کسانی که تشکیل دادن آقا هستن پیام میدن و عکس می خوان و میگن پول میدیم بیا خونه ما .......

یعنی اکثر آقایون که پیام داده بودن درخواستشون این بود حتی یکیش هم متاهل بود

بیشتر هدف این برنامه دوست یابی هست ولی در کل بستگی داره که طرف مقابل چطوری استفاده می کنه

2740
ببین گلم من تا به حال با هیچ کسی چت نکرده بودم ولی با نصب این برنامه ناخودآگاه شروع به چت کردم  ...

شمارت هم واسه طرف میفته؟ازلحاظ بهتربودن کدوم یکی ازبرنامه های مجازی بهتره؟؟؟؟ببخشیدسوالام زیادشد

نگران شدم یکم

اگه باعث نگرانیتون من شدم خیلی معذرت می خوام❤🙏

ولی ببینید بستگی داره طرف مقابل چطوری استفاده می کنه یه بخشی از نزدیکا هست به نام نمودار

که میری اون بخش  کسانی که نزدیک شهر تو هستن رو می تونی ببینی 

ولی اگه از این بخش استفاده نکنید نگرانی خاصی وجود نداره 

اونجا مثل بیتالک هس تقریبا با نزدیک ترین ادمایی که بهت نزدیکن چت میکنی  بستگی داره برا کی باشه 

من خودم قبلا یه مدت میرفتم ولی جای مناسبی نیس مخصوصا برای افراد متاهل

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
شمارت هم واسه طرف میفته؟ازلحاظ بهتربودن کدوم یکی ازبرنامه های مجازی بهتره؟؟؟؟ببخشیدسوالام زیادشد

عزیزم شماره طرف نمی یوفته صددرصد وات ساب یا تلگرام خوبه ولی در نزدیکا چون می تونی اونایی که نزدیک شهر تو هستن پیدا کنی بیشتر اونایی که هدفشون دوستی هست از نزدیکا استفاده می کنن 

شمارت نمیره اگه بخای مخاطبینت پیجت رو میبینن نخای هم نه 

اینستا خیلی بهتر از نزدیکا هس واتساپ و تلگرام از همه بهتر

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
اونجا مثل بیتالک هس تقریبا با نزدیک ترین ادمایی که بهت نزدیکن چت میکنی  بستگی داره برا کی باشه& ...

عزیزم ازچه لحاظ میگی جای مناسبی نیست؟چون اون دوستمون هم همین حرفوزدن میخوام همه چی رودرباره این برنامه بدونم

2706