2737
2739
عنوان

اضطراب و ارامش با یاد خدا

2186 بازدید | 47 پست

سلام بچه ها میخواستم کسایی که با نماز و دعا و قرآن ،ونگرش مثبت دیدشون نسبت به زندگی عوض میشه وواقعا تونستن اضطراب و استرس و بدون دارو حل کنن صحبت کنم نمیخوام دیگه دارو بخورم تقریبا یک ساله درگیر هستم دو ماه میخورم به محض تموم شدن دورانش بعد چهل روز باز شروع میشه،دیگه می‌خوام با داروهای گیاهی مثل عرق یونجه،دم نوش هشت گیاه شروع کنم به نظرتون تاثیر داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید بیماریتون چیه؟

اظطراب و استرس ،خیلی ادم شادی هستم فقط دو سال با دوتا بچه کوچیک و کار مونتاژ که شبها بی‌خواب میموندم دچار این بیماری شدم کلی از پارسال حالم بهتر شده طوری بود که احساس نا تعادلی میکردم و احساس سبکی سر الان  بهترم سه ماه دارو خوردم با ویتامین ی و ففول فکز کنم اهن بود دیگه دورش تموم شده  یک و نیم ماهه تموم شده ومن اصلا این حالات و تداشتم نمی‌دونم یک هقته میشه چای سبز میخورم روزی یه لیوان فقط دیروز دو لیوان خوردم به فاصله نیمدساعت باز شروع شده 

2731
عاشق بشید تا خدا رو ببینید

خیلی به خدا ایمان دارم همیشه شکر گذارم در هر شرایطی لطف خدا همیشه با من یوده دلم میخواد دیگه عاشقانه و صادقانه با خدا باشم ارامشم از خدا بگیرم دکتر دکتر اخداست 

اظطراب و استرس ،خیلی ادم شادی هستم فقط دو سال با دوتا بچه کوچیک و کار مونتاژ که شبها بی‌خواب میموندم ...

البته تو این یک سال دکتر گوش و قلب و اعصاب رفتم   واینم بگم اعصابم خیلی ضعیف شده بود  اون موقع  مایع گوشم حرکت کرده بود خفیف  دکتر قلب گفت مشکل نداری فقط از بس بیخواب موندی سیستم بدنت بهم ریخته داروهای پرانوول و تری فری پرازین داده  یود و کلی ویتامین که مصرف کردم  بهتر شدم الانم خیلی میترسم که اون حالات بیاد سراغم

2738
دوست دارم واقعا از ته دلم نه به خاطر اینکه سواستفاده کتم از خدا نه واقعا با خلوص نیت جلو برم و قدرت ...

وَالضُّحَى وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَى
مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى ...

سوگند به روز وقتی نور می‌گیرد
و به شب وقتی آرام می‌گیرد
که من نه تو را رها کرده‌ام
و نه با تو دشمنی کرده‌ام !

لعنت به استرس لعنت بهش. زندگی منو داغون کرده الان ی هفته س حملات شدید استرس دارم زندگیم مختل شده چن شب قبل با ی حال بسیار بد رفتم اورژانس فتم پیش مغز واعصاب گفت پانیکه بخدا دیگه نمیکشم. توروخدا برام دعا کنین دیروز از مطب دکتر اومدم بیرون فقط پیاده اومدم گریه کردم  رسیدم خونه اینقد گریه کردم وهق هق زدم تمام بدنم ی دفه شروع کرد گز گزکردن. دارو شیمایی واقعا بده من پروپرانولول خوردم بهتر شم وای که چقد حالمو بدتر کرد 

دوست دارم واقعا از ته دلم نه به خاطر اینکه سواستفاده کتم از خدا نه واقعا با خلوص نیت جلو برم و قدرت ...

دوست دارم واقعا از همراهان مذهبی کمک و انرژی بگیریم دوست دارم تلقین مثبت به خوذم بکنم اخع من یکم ادم منفی نگر هستم یکیم استرسی یودم نمی‌خوام با داروهای شیمیایی درمان بشم البته زیادم شدید نیست ها

منم مشکل شمارو دارم از بعدزایمان دومم شدید شد رفتم دکتر دارو میخوردم منم دوتا بچه پشت هم آوردم خیلی بی خوابی میکشم الان ۳ماهه داروهامو ترک کردم ولی بازم گاهی اظطراب میاد سراغم بیشتر وقتایی که بچم بدخواب میشه نمیزازه بخوابم تا قرص کلرودیازپوکساید نخورم حالم بهتر نمیشه البته من تو شهر غریب زندگی میکردم اندازه ۲۰ ساعت از خانواده و شهرمون دور بودم الان بخازر همین بیماریم اومدم شهر خودمون زندگی میکنم فامیل و دوستا اینجا هستن خانوادم کنارم هستن حالم خیلی بهتر شده من افسردگی هم داشتم

2706