2737
2739

پیج اگه میشناسین معرفی کنین لطفااااا

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  

چ سبکی دوس داری ‌؟ 

من و همسرم برا شب یلدا میخوایم بریم ایشالا. اسپرت میپوشیم. 

قیمت گرفتی اتلیه ها؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم تو اینستا قسمت سرچ هشتگ بزن  #لباس مجلسی 

ایشالا زندگیت همیشه قشنگ باشه😍

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
چ سبکی دوس داری ‌؟  من و همسرم برا شب یلدا میخوایم بریم ایشالا. اسپرت میپوشیم.  قیمت گرف ...

نه اسپورت نمیخوام . نمیدونم چطوری بگم... توری باشه گیپور . اینطوریا مد نظرمه.... ولی خیلیم عروس طوری نباشه .

نه قیمت نگرفتم

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  
عزیزم تو اینستا قسمت سرچ هشتگ بزن  #لباس مجلسی  ایشالا زندگیت همیشه قشنگ باشه😍

مرسی عزیزدلم

2738
افرین لاکچریا ماشالله

چه ربطی داشت؟؟؟من عروسی نگرفتم و بخاطر این یه سری چیزا تو دلمه

نه اسپورت نمیخوام . نمیدونم چطوری بگم... توری باشه گیپور . اینطوریا مد نظرمه.... ولی خیلیم عروس طوری ...

سبک فرمالیته بخر پس. هررنگی بخوای و دوس داری گلم. 

گوگل بزن لباس فرمالیته. 

من چندجا زنگ زدم فقط فایل اصلی بدون چاپ 100تومن.

چاپم بستگی ب سایز داره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
تم پاییزه بگیر اگه تونستی برو این باغ هایی که فرمالیته میگیرن خیلی جیگولی میشه

ارههه باغ میریم حتما انشالله

سبک فرمالیته بخر پس. هررنگی بخوای و دوس داری گلم.  گوگل بزن لباس فرمالیته.  من چندجا زنگ ...

یه جایی پیدا کردم خیلیییی خوبه... فردا زنگ میزنم ببینم چقدر میگه. هزینه باغ رو اطلاع نداری؟ دوس دا باغ باشه

یه جایی پیدا کردم خیلیییی خوبه... فردا زنگ میزنم ببینم چقدر میگه. هزینه باغ رو اطلاع نداری؟ دوس دا ب ...

نه عزیزم اطلاع ندارم ولی الان آتلیه ها تورهای فرمالیته پاییزه دارن بعد اکثرا باغ های اطراف شهر عکاسی فصل انجام میدن ... تازه میتونی خودت اگه باغی چیزی دارین تزیینات انجام بدی فقط عکاس رو ببری... سبک بوهمی رو هم سرچ کن خیلی جذاب میشه 

2706