2733
2739
عنوان

تاخیر در پریودی و بی بی چک منفی

292 بازدید | 38 پست

سلام دوستان. 16 روز تاخیر در پریود دارم. اصلا سابقه نداشته. کمر درد و سینه درد و درد تخمدان دارم. ترشحات بی رنگ و بی بوی زیادی هم هفته پیش داشتم. کشاله ران هم ناگهان درد میگرفت. زیر شکمم هم کمی درد میکنه و انگار گرفته. تنبلی تخمدان داشتم ولی 3 ماه متفورمین خوردم و 5 کیلو وزن کم کردم. پریودهام از اول تقریبا منظم بود. دو دوره گذشته 28 روزه بود و دوره آخر 26 روزه شد. ولی این ماه هنوز نشدم. جلوگیری طبیعی روز 21 پریودی داشتم صبح و شب. 

به کرونا هم مبتلا شده بودم.

بی بی چک دیروز منفی شد.

کسانی که تجربه دارن آیا با این تفاسیر امکان بارداری هست؟ یا به دلیل کروناست؟

دکتر آنلاین پرسیدن گفتن امکان داره آز بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما که الان دو ماه منتظریم پریود بشیم نمیشیم هیچ مشکلی هم نداریم سونو هم دادیم حالا چکاب هم دادیم شنب ...

نمیدونم چرا اینطور شده. خیلی ها این مشکل براشون پیش اومده. نمیدونم بخاطر کروناست آیا. من با آز فهمیدم تنبلی تخمدان دارم. دکتر هم تعجب کرد که پریودی هام منظمه و تنبلی دارم.ولی متفورمین خوردم. 5 کیلو هم وزن کم کردم.پریودیم بیشتر هم شد.ولی این ماه نمیدونم چرا اینطوری شده. 

انشالله مشکل شما هم حل میشه عزیزم

ایشالله تنبلیت با آزمایش چی معلوم شد؟

آزمایش ذخیره تخمک. 8.5 بود که نرمالش فکر میکنم بین 1 تا 4 هست. دکتر گفت ذخیره تخمک خوبی داری و نسبت به همسن و سالهات دیرتر یائسه میشی ولی تنبلی داری که باید وزن کم کنی

2738
آزمایش ذخیره تخمک. 8.5 بود که نرمالش فکر میکنم بین 1 تا 4 هست. دکتر گفت ذخیره تخمک خوبی داری و نسبت ...

واسه من نوشته یه سری آزمایش ولی نمدونم چه آزمایش هایی است گفت یه سری آزمایش های هورمونی 

شما هم تاخیر در پریودی دارید؟ چند روز؟

نه من چند ماهه اقدامم تا قبل اون پریودم حتی ساعتشم دقیق بود الان چندماهه عقب جلو میندازم اخرم هیچ من سیزدهم باید پریود بشم

خدایا پسرمو♥️سالم برسون دستم🧸 😍
واسه من نوشته یه سری آزمایش ولی نمدونم چه آزمایش هایی است گفت یه سری آزمایش های هورمونی 

تازه به دکتر مراجعه کردید؟ تا الان دارو مصرف نکردید؟ 

من تا الان بخاطر شرایط کاریم بچه نمیخواستم. فقط رفتم برای چکاب که دیدم تنبلی دارم و بخاطر سنم هم دکتر گفت زودتر اقدام کنم

تازه به دکتر مراجعه کردید؟ تا الان دارو مصرف نکردید؟  من تا الان بخاطر شرایط کاریم بچه نمیخواس ...

من هیچ مشکلی قبلا نداشتم تازه اینجوری شدم من یه بچه دارم برای دومی تو اقدام هستم 

نه من چند ماهه اقدامم تا قبل اون پریودم حتی ساعتشم دقیق بود الان چندماهه عقب جلو میندازم اخرم هیچ من ...

انشالله این بار پریود نمیشی و به خواسته دلت میرسی عزیزدلم🌷🌷💓💓

2706