2733
2734
چه حیوونی؟

گربه 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

نماز اول وقت 

خواندن سوره ی واقعه 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی پرنده دوس دارم نگهداری کنم ولی همش میترسم گناه باشه تو قفسن واسه همین نمیگیرم😟😟

من برای یاکریم ها و کبوترچاهی های خیابونون میریزم....

رو تراس میریزم براشون

خیلی هم کثیف مبکنن اما میشورم

بعدش پرنده های قفسی سبک زندگیشون همینه...ازاد باشن میمیرن...اتفاقا اگر خوب بهشون برسی خیلی هم خوبه داسته باشی...تازه مبتونی عادت بدی تو خونه ازاد باشن

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2731

غذا دادن ب گربه یا سگهای خیابونی...ب پرنده ها...کمک ب مستمندان...قرآن خوندن ...نماز اول وقت...و خیلی مهم اینه ک راضی نگهداشتن و خوبی ب پدر و مادر

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
غذا دادن ب گربه یا سگهای خیابونی...ب پرنده ها...کمک ب مستمندان...قرآن خوندن ...نماز اول وقت...و خیلی ...

درقبال خونواده چی از همه اینهایی که گفتی مهمتر هستش

کاربر مرد و   کورد هستم  @@هیچ وقت ادعای برتری مکن  بدان که همه از تو بهترند@چه غریب ماندی ای دل , نه غمی نه غمگسارینه به انتظار یاری , نه ز یار انتظاریبه غروب این بیابان بنشین غریب و تنهابنگر وفای یاران که رها کنند یاریاز تو انتظار نداشتم دستمو رها کنیمن واست بمیرم و به دیگری نگاه کنیباورم نمیشه که من از خدا تو رو بخوامتو واسه یکی دیگه شبا خدا خدا کن
2738
خب دیگ اونو میدونه همه ک خانواده خیلی مهمتره ...پدر مادرو ک گفتم جز اصلیه خانوادن دیگ

زندگی زناشویی  هم هست .موفق باشید

کاربر مرد و   کورد هستم  @@هیچ وقت ادعای برتری مکن  بدان که همه از تو بهترند@چه غریب ماندی ای دل , نه غمی نه غمگسارینه به انتظار یاری , نه ز یار انتظاریبه غروب این بیابان بنشین غریب و تنهابنگر وفای یاران که رها کنند یاریاز تو انتظار نداشتم دستمو رها کنیمن واست بمیرم و به دیگری نگاه کنیباورم نمیشه که من از خدا تو رو بخوامتو واسه یکی دیگه شبا خدا خدا کن
خب انسان اولویت اولش خانوادشه چ بحث بیخودیه!هر انسانی خانوادشو اول میبینه و هر کاری واسه خانوادش میک ...

تسلیم .

2706