2737
2734

ما همه ی حرفامون زدیم ۹۰درصد باهم تفاهم داریم ولی محض اطمینان داریم مشاوره میریم

بنظرتون یک جلسه کافیه؟

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
مشاوره قبل ازدواج برای اینه که متوجه بشید اهداف خودتون درسته و در مرحله آخر برای ازدواج هست یکی دو ...

اهان ممنونم

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشاوره قبل ازدواج خیلی تاثیر داره؟

بله تاثیر خودشو داره به شرطی که پیش مشاور خوب برین

2738

به نظرم تست خیلی مهمه ولی بعضی راهکاراشون اصلا درست نیست 

مثلا ما جایی که رفتیم مشاور به من میگفت تو برو سرکار به شوهرتم نگو! یا یه حرفایی میزد کلا شاخام میزد بالا ذهنیت ادم خراب میشد 

واسه همین دیگه ادامه ندادیم

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
حتما برو یه جلسه بری میفهمی دیگه حالا اگه لازم بود بیشتر ادامه میدی تستم دلبخواهه ولی حتما حتما حتما ...

اره عزیزم میرم فردا وقت گرفتم

اصلاکافی نیست،منوشوهرم ۱۰۰%همه چیزامون بهم میخوردگفتم حالابریم مشاوره مامانم وایناگفتن وقتی باهم تفاهم دارین مشاوره بازبرای چی،ازدواجمونم سنتی بود،گفتم لااقل رفتامدخانوادگی چندوقت بکنیم گفتن شهرستان حرف درمیارن وزشته وابنا،بنظرم بگوهم مشاوره هم سه چهارماه باهم برین بیرون و...مثل ماپیشمون نشی همسرم گفت میزارم مانتویی باشی نزاشت بماندکلی دعواداریم،گفت میزارم درس بخونی وشاغل شی نزاشت حبسم کرد،بیرون رفتن فقط باخودش اونم خودش وقت نمیکنه شایدهفته ای یباربریم بیرون،کلاصبح تاشب توخونه،نمیزاره بیرون آرایش کنم ولباس رنگ روشن بپوشم ببین ایناشایدالان به چشمت نیاددوروزدیگه خیلی پشیمون میشی،دیگه برات بگم نمیزاره برم خونه دوستام وفامیل،یادوستم شوهرش وضعش عالیه ولی خسیسه ،بنظرم بروبیرون باهاش برورستوران ببین خسیس نیست،اگه مانتویی وامروزی میخوای باشی بازترین تیپ روبزن باآرایش غلیظ ببین بددل نیست و...پشیمون نشی دوروزدیگه،ببین وقتی میرین بیرون به بقیه هیزبازی درنمیاره ،ببین سبک پوشیدنش رودوست داری و....کم کم سه ماه باهاش حرف بزن ومثل شوهرمن نباشه بیادخونه بگه چرالباستوعوض کردی حتماکسی پیشت بوده و...چشاتوواکن(عاقلانه تصمیم بگیر،عاشقانه زندگی کن)

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
جای خوب نرفتی مشاور خوب خیلی موثره 

مشاوری که رفتیم خانم بود و به شدت فمنیست!

من ماشین دارم بهم میگفت چرا گفتی ماشین به نامته! شوهرت روش حساب باز میکنه!

یعنی راهکارایی میدن که دروغ بگی و پنهانکاری کنی

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.

درضمن مشاوره اصلانم تشخیص زیادنمیده خیلی هارفتن بعدش بازم طلاق گرفتن

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
2706