2737
2739

همش میگفت این چیه مال کیه

میخاست ما بگیم مال توئه

الان که اومدیم خونه یکسره میگه چرا من ندارم واسه منم میخریدی ناراحته

رفته قمقمه ابشو برداشته میگه اینم اسپری منه

این چه حسیه؟

حسودیه یا خودخواهیه؟

چیه؟

خیلی نگرانم

بزرگتر که بشه دوستاش یه چیزی بخرن بعد براش نخریم بخاد همچین عکس العملی نشون بده میترسم

اخه من و باباش هرچی بخاد فوری براش میخریم

الان چه حسیه؟

همیشه به این فکر کن که خدا هست دل شکستن تاوان داره.دنیا دار مکافاته🌹😊☺

اقتضای سنشه حتما...

تا قبل مدرسه مشکلی نداره

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم 😍😀 چقدر بانمکه

خدا حفظش کنه براتون

فک میکنم طبیعی باشه رفتار پسر کوچولوتون ❤

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
2731

لطفا هرچی میخواد فوری براش نخرید بد عادت میشه واینم نشونه بد عادت شدنشه

چه فرقی میکند که من عاشق❤ تو باشم یاتوعاشقه ❤من......چه فرقی میکند که رنگین کمان🌈 ازکدام سمت اسمان آغاز میشود.......  ❤

بچست حس مالکیتش زیاده  دخترمنم قشنگ هوو منه چیزی خوشش بیاد برمیداره بالاخره هم یه بلایی سرش میاره

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
2738
بچست حس مالکیتش زیاده  دخترمنم قشنگ هوو منه چیزی خوشش بیاد برمیداره بالاخره هم یه بلایی سرش میا ...

دقیقا الان ادکلن و اسپری های منو برداشته دیدم داره به زور در ادکلنمو میکنه

همیشه به این فکر کن که خدا هست دل شکستن تاوان داره.دنیا دار مکافاته🌹😊☺
دقیقا الان ادکلن و اسپری های منو برداشته دیدم داره به زور در ادکلنمو میکنه

دختر من که حسودی میکنه خوب بچست دوس داره اون مرکز توجه باشه اتفاقا من اصلا هرچی خواسته براش فراهم نکردم ولوسم نیست

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
2706