2733
2739

توروخدا کمکم کنین بچم بیست و شیش ماهه است.

شیش ماه پیش بخاطر عمل وزنش از دوازده و سیصد گرم اومد به یازده و دویست.

ازاون موقع تاالان وزنش بالاتر نرفته دیروز وزنش کردم همون یازده و دویست بود الان که وزن کردم شده ده وششصد🥺🥺

غذاهم خوب میخوره

چیکارش کنم ببرمش دکتر پیش چه دکتری ببرم؟؟؟

اگه تهرانی دکتر صفر زاده تو مرزداران

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه با وزنه های متفاوت وزن کردی خطا داره.

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728

خطای ترازوعه

نمیشه ک یه روزه نیم کیلو

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738
اگه بدم وزن گیریش خوب میشه هرچی گفتن امتحان کردم حتی شربت اشتها آور دادم بهش بازم هیچی به هیچی

من دخترمو ک حامله بودم وزنش پایین بود دوماه آخرو خوردم وزن گیریش خوب شد

الانم هفته ای سه بار میدم کلا مقویه و جون میگیرن

مامی بهار و بهراد  
نه همون وزنه هستش

ببر متخصص اطفال 

میتونی اینجا از کلینیک هم بپرسی

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
من دخترمو ک حامله بودم وزنش پایین بود دوماه آخرو خوردم وزن گیریش خوب شد الانم هفته ای سه بار میدم ک ...

وقتی که به دنیا اومد سه و هشتصد بود وزنش خوب بود ولی دوبار عمل شد بخاطر همین روز به روز داره وزنش پایین میاد هرچی هم بخوره

2706