2733
2734
عنوان

اینایی ک دانش اموز دارن بیان

91 بازدید | 7 پست

خوب درساشون یاد می گیرن بچه هاتون یا ن ..دختر من همه چی بلده ولی تمرکز نداره نمی دونم چیکار کنم وقتی می خواد سوال جواب بده ک ویس بفرستم برا معلم استرس می گیره 

خدایا نگهاتو از خودم و زندگیم نگیر🙏

من که باید به زور و تهدید به گرفتن تبلت مجبورش کنم بنویسه پیش دبستانه

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پسرم پیش دبستانه اصلا سراغ کتاباش نمیاد

من همین ی دونه دارم ولی خب خوب یاد نمیگیره امروز ازش میپرسم آ مثل چی؟میگه پروانه😐

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

منکه باشبکه آموزش پیش میره معلمش دوسه تا درس از هر کتابش جلوتره ولی میگه اشکال نداره باهم شبکه آموزش بذار پیش بره اونجام با هزارترفند مینویسه موندم باهاش چیکارکنم همش به خاطر درساش باهاش درگیرم خیلی بیخیاله زورش میاد بنویسه 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
منکه باشبکه آموزش پیش میره معلمش دوسه تا درس از هر کتابش جلوتره ولی میگه اشکال نداره باهم شبکه آموزش ...

منم برا همی بی خیالیش میگم

خدایا نگهاتو از خودم و زندگیم نگیر🙏
2738