2733
2734
عنوان

فردا هالووینه برای خارجیا؟😢

175 بازدید | 21 پست

ای خدا خیلی دلم این جور مراسما میخاد بابا ایران چرا اینجوری نی خیلی دوس دارم هالووینو چیکارکنم

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران☺خودت باش😉برای خودت زندگی کن نه برای مردم😉در لحظه زندگی کن😍تو میتونی😊تو خوبی😇تو شگفت انگیزی😊☺تو خیلی زیبا تری وقتی خودت هستی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

هالووین اینجا فقط اینایی ک بدون ماسک میرن بیرون👽👽

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

مااگه بخوایم اهل جشن باشیم خودمون خیلی روزای قشنگی مثل جشن مهرگان بزرگداشت کوروش کبیر و مناسبتایی ازاین مورد داریم اما ایران کشوری افسردس کار امروز و دیروز نیس ازقبل همین بوده الان ک با گرونی بدتر 

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 
2706