2737
2734

خواهرزادش دانشگاه قبول شده میخواد یه تومان کادو بده

من مخالفم حرفمون شده چیکارکنم که نده؟

اوایل دستمون بسته بود خانوادش اصلا کمک نمیکردند

الان یکم دستمون باز شده اما دلم نمیخواد به خانوادش پول و کادوی زیادبده چیکارکنم؟

زیادم اگه باهاش بجنگم و نذارم بعدا سر خانواده خودم تلافی میکنه چون خیلی اهل مقابله به مثل کردن هست

بزار بده خوب گناه دارن

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5308760&slug=کیا-زیر-۳-تومن-در-ماه-حقوق-دارن&postId=161977392

میشه لطفا برام گزارش بزنید؟ صلوات میفرستم براتون⚘

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
2731

کمش کن با تلاش ..نشد هم که ولش کن دیگه نمی ارزه زندگیتو خراب کنی سر یه تومن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بزار بده اشکال نداره خودت و اذیت نکن 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2738
کمش کن با تلاش ..نشد هم که ولش کن دیگه نمی ارزه زندگیتو خراب کنی سر یه تومن

میترسم عادت کنه

چندوقته هرماه میگه خاله ام دستش یسته است ۲۰۰ تومان بدم بهش

هرماه اتجام میده

زهراجان خواهرش موقع ازدواجمون پول شوهرمو خورد و پس نداد ب نظرت الان نذارم‌ب راحتی براشون پول خرج ک ...

اخه گناه داره توم اگه خانوادت بدی بهت بکنن زودی فراموش میکنی ولی انتظار داری اون خانوادشو ول کنه 

بگو کمتر بدیم مثلا ۵۰۰بدیم بهش

2706