2737
2739
عنوان

حس ششمی ک جواب داد..

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 285 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون دللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللم میخواد....دق    

لامصب همه رو میشناسی😂😂

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂
لامصب همه رو میشناسی😂😂

خخخخخخ  ..شوخی کردم عزیزم بیاخصوصی بگم یه جادیگه تگش کن تانفهمه من گفتم اخه میترسم مردم بریزن سرش بعدبترکه نتونم پیداش کنم...اخه خیلی خانمه ودوسش دارم..حسش فوق العاده هست

2738
حالاازکجامیدونی همه رومیشناسم اخه تازه عضوم هااا    

از تگ کردنات دیگه

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂
خخخخخخ   ..شوخی کردم عزیزم بیاخصوصی بگم یه جادیگه تگش کن تانفهمه من گفتم اخه میترسم مردم بریزن ...

برای تو تاحالا چیزی رو درست گفته

برای تو تاحالا چیزی رو درست گفته

والااولش ازخودمگفت یعنی هرچی گفت مونمیزد..همش درست بود..حتییکی ازحرفاشوهمیشه دوستام بهم میگفتن وقتی گفت شاخ دراوردم ..زودعصبی میشی زودپشیمون..وچیزای دیگم عین خودش 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5308760&slug=کیا-زیر-۳-تومن-در-ماه-حقوق-دار ...

دلیلشو چی بنویسم؟

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2706