2733
2739
عنوان

دعوای شدید منو خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واویلا چه خواهر شوهر فتنه ای...ولی سلام خشک و خالی هم جالب نیس برو بغلش کن یا دست بزار پشتش بگو سلام باباجون حالتون چطوره یکم سربسرش بزار عروس مث دختر می مونه مگ اینکه ادم بد و بددهنی باشه که اونم از دور یه سلام واحوالپرسی معمولی میکنی

اسم کاربریم دو حرف اول اسم خودم و همسرمه...ذهن منحرف شمام قابل احترامه 😁
باهاش قهرباش محل سگ نده ک دیگه پرروبازی درنیاره منم یبارخواهرشوهرم پیام دادگفت توباید پای مامانموببو ...

واقعا؟؟؟ میخواستی بگی هر وقت تو انگشت کوچیکه پای راست منو بوسیدی منم اینکارو میکنم👎😒

یا علی...ادرکنی...🌸 انسان با امید حتی بدون بال میتونه پرواز کنه….🍀🍀🍀
2728
2738
واویلا چه خواهر شوهر فتنه ای...ولی سلام خشک و خالی هم جالب نیس برو بغلش کن یا دست بزار پشتش بگو سلام ...

وا شما میری بغل میکنی؟ من دارم تصور میکنم برم پدرشوهرمو بغل کنم😂من سلام میکنم  دست میدم اون میاد جلو بوسم کنه ولی اصلا خوشم نمیاد

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏
نه ازدواج کرده ولی در استانه طلاقه شوهرم بی طرفه ..

خب همون..حس میکردم یا مجرد باشه یا ی ناراحتی خاصی تو زندگیش داشته باشه..اگر شوهرت بی طرفه ک ناراحت نباش اونم مشکل داره مقصر شما نیستی و نباید با شما بدرفتاری کنه ولی ناراحت نباش

واویلا چه خواهر شوهر فتنه ای...ولی سلام خشک و خالی هم جالب نیس برو بغلش کن یا دست بزار پشتش بگو سلام ...

خب پدرشوهرم هروقت دستشو بوسیدم سرمو نمیبوسه اما سره بچه ها میبوسه نمیدونم چرا انقد بهم بر میخوره اسن کارش

خب همون..حس میکردم یا مجرد باشه یا ی ناراحتی خاصی تو زندگیش داشته باشه..اگر شوهرت بی طرفه ک ناراحت ن ...

ممنون عزیزم ولی اینته مجبور هرعیدو مهمونی ببینمش این ناراحت میکنه 

خب پدرشوهرم هروقت دستشو بوسیدم سرمو نمیبوسه اما سره بچه ها میبوسه نمیدونم چرا انقد بهم بر میخوره اسن ...

اصلا دست بوسیدن کار جالبی نیس حتی اگر سرتو ببوسه..هزار تا راه واسه نشون دادن احترام هس چ نیازی ب بوسیدن دست هس اخه

ممنون عزیزم ولی اینته مجبور هرعیدو مهمونی ببینمش این ناراحت میکنه 

ب دل نگیر سعی کن یکم شرایطشو درک کنی بعضی وقتا ادما اینقدر روحشون زخمیه ک حتی کسایی ک مقصر نیستن ام ازرده میکنن با ی دید دیگه بهش نگاه کن خودتم راحت تر باشی..

2706