2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من میخوام چله واقعه یا یاسین بگیرم

واقعه من خیلی نتیجه دیدم برای رزق و روزی اگه میخوای امتحان کن البته من برای ازدواج گرفتم ولی نمی‌دونم نتیجه میگیرم یا نه 

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
واقعه من خیلی نتیجه دیدم برای رزق و روزی اگه میخوای امتحان کن البته من برای ازدواج گرفتم ولی نمی‌دون ...

اتفاقاً منم برای رزق و روزی خانواده

و برای پیداکردن کارمیخوام 

شما چندروز خوندین و چه موقع؟

برای ازدواج وخوشبختی چله یاسین رو شنیدم خوبه

اتفاقاً منم برای رزق و روزی خانواده و برای پیداکردن کارمیخوام  شما چندروز خوندین و چه موقع؟ ...

من چله سوره واقعه رو  گرفتم امروز دیگه تموم شد شاید باورت نشه خیلی به رزق و روزی کمک می‌کنه مثل معجزه هست من چله یاسین رو گرفتم ولی جواب نداد

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
درخواستمو قبول میکنی

آره عزیزم قبول کردم

من چله سوره واقعه رو  گرفتم امروز دیگه تموم شد شاید باورت نشه خیلی به رزق و روزی کمک می‌کنه مثل ...

من اولین باره میخوام چله بگیرم

میخوام واقعه بخونم برای اینکه روزیمون زیاد بشه خونه بخریم  و کارپیداکنم

2706