2733
2739
عنوان

تهرانیا برا ازمون میخونید؟

221 بازدید | 29 پست

بیاید ببینم چند نفریم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمون چی فقط تهرانی ها میتونن بدن؟

خر گفت:علف آبی است، گرگ گفت نه سبز است.رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.                                                        شیر گفت:گرگ را زندانی کنید.گرگ گفت:مگر علف سبز نیست؟ شیر گفت سبز است ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است.                        "هرگز با نادان ها بحث نکنید"
2731

ن بابا استخدامی،مال همس من تهرانم میخوام ببینم چند نفرشرکت کردن

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
بااعلام کردنت دست زیاد کردی

چ دستی ثبت نامش تموم شد رف ی ماه پیش بود

ن بابا استخدامی،مال همس من تهرانم میخوام ببینم چند نفرشرکت کردن

چ رشته ایی

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂
2738
چ رشته ایی

شما شرکت کردی؟

اِ 😁

اره عزیزم میخوام ببینم کیا میخونن

اره عزیزم میخوام ببینم کیا میخونن

خودت خوندی؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
خودت خوندی؟

اره خدا بخواد خوندم ،شما شرکت کردی

اره خدا بخواد خوندم ،شما شرکت کردی

اره

اما من تهران نیستم

جاییم زدم که بومی نیستم

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
2706