2733
2739
عنوان

چگونه ناخن جویدنو ترک کنم😲

54 بازدید | 10 پست

ناخنامو میجوم درحالی که خودم اصلا تو باغ نیستم و حواسن نی چیکارکم ناخنام بلند و قشنگ میشن یهو خرابشون میکنم لطفا چیکارکنم

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران☺خودت باش😉برای خودت زندگی کن نه برای مردم😉در لحظه زندگی کن😍تو میتونی😊تو خوبی😇تو شگفت انگیزی😊☺تو خیلی زیبا تری وقتی خودت هستی😉

من یه مدت کاشت کردم از سرم افتاد بعدش ریمو کردم 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ناخن خوردن یه اختلال روحی هس که وقتی عصبی بشی شدت میگیره

من برا پسرم لاک هیدرودرم خریدم انقد زدم تا از سرش افتاد

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ناخن بکار تا سفت باشه و قشنگ که دلت نیاد خرای کنی 

خو کاشتم بعد دوباره جویدم😢

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران☺خودت باش😉برای خودت زندگی کن نه برای مردم😉در لحظه زندگی کن😍تو میتونی😊تو خوبی😇تو شگفت انگیزی😊☺تو خیلی زیبا تری وقتی خودت هستی😉

فقط خودت بایداراده کنی من انگشتای دستمومیشکستم سه ساله گذاشتمش کنار

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738
ناخن خوردن یه اختلال روحی هس که وقتی عصبی بشی شدت میگیره من برا پسرم لاک هیدرودرم خریدم انقد زدم تا ...

منم داشتم تلخک ولی تموم شد و از سرم نیفتاد😡

منم داشتم تلخک ولی تموم شد و از سرم نیفتاد😡

خب شما سنت بیشتره و بیشتر این اختلال توی وجودت ریشه کرده

منم دارم 

ناخن نمیخورم پوست دور ناخنامو میکَنم

افتضاحه

نمیتونم ترک کنم از وقتی یادمه اینجور بودم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉