2737
2739

بزار انقد زنگ بزنم تا بترکن اصلا محل نده، واسه خودت شاد باش، آهنگ شاد بذار غذای خوب بخور، گلایه هم خیلی نکن چون لجبازی میکنه بیشتر همسرت، میدونم سخته اما تو مادری قوی هستی میتونی

باید تلاش کنی جو رو گرم کنی . بهترین زمانه با دو قلوها زندگیو گرم کنی حیف این لحظات شیرین نیست که خرابشون کنید . از سردی اینجوری شده من قشنگ درک میکنم . سردی اومده تو رابطتون . اولشم که بخای گرمش کنی اون ممکنه واکنشش منفی باشه اما ادامه بده 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن حالتو میفهمم ولی خیلی حساسی هرادمی رو خانوادش حساس مخصوصا پدرمادرش هرچی بگی بدتر لج میکنه نسب ب این مساله بی تفاوت باش امتحانش ضرر. نداره...و اما درمورد بی محبتی بعضی ادما ذاتا اینجورین محبت کردنو بلد نیستن بنظرم توهم گدایی محبتو نکن ب روش نیار ب زبون نیار ک تو بی محبتی

اگرم ب مادرش بگم چرا اینقد زنگ میزنی بدتر ازم متنفر میشن همین الانشم ب خون من تشنه ن ک سال ب سال نمی ...

یعنی الان همه مشکلتون اینه که مادرش هر روز بهش زنگ میزنه و با شوهرت صحبت میکنه؟ خوب مگه مادرش چی میگه؟ میگه زنت رو کتک بزن یا خرجی بهش نده

2731
کاش بچه دار نشده بودین گناه دارن از الان تو دعوای پدر مادرشون هستن عاقبتشون میشه دو تا بچه عصبی پر ...

تو حاملگی هورمون ها به هم میخوره ودست خودش نیس پرخاش کردن و حساس شدنش و متاسفاته شوهرش هم نمیدونه یا درک نمیکنه

خیلیم خطر داره من فامیلام حسودی کردن دوقلو داشتم انقدر اذیتم کردن زایمان اولمبچه هام مردن بعد گفتن ا ...

آره دقیقا

منم تو بارداریهام انقد اذیت شدم و حرص خوردم ک دوتا بچه عصبی دارم الان.

اللّهم عجّل لولیک الفرج

عزیزم وقتی زورت نمیرسه به مادرشوهرت توام با سیاست جلوی شوهرت باهاشون خوب برخورد کن ولی وقتی تنهایین توام محل نزار.الان شوهرت لج کرده و فکر میکنه دشمن خانوادشی مردای ایرانی هم که مامانی 😒اکثرا مشکل داریم با خانواده شوهر.مهم اینه با سیاست شوهرتو بکشی سمت خودت.جو خونه رو گرم کن 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
آره دقیقا منم تو بارداریهام انقد اذیت شدم و حرص خوردم ک دوتا بچه عصبی دارم الان.

ن من نمیگم مادرش زنگ نزنه من مشکلم با بددهنی و پشتبانی شوهرم از اوناست 

مثلا از حرص من میگه ماااادرمه برام مهمه اولویت اصلیمه 

من از این حرفا ناراحت میشم 

ولش نمیکنن زندگی بکنیم همش روزی چن بار زنگ زدن باعث میشه فک کنه همون پسر مجرد خونه باباشه و باید ب سوال جواب های اونا جوابگو باشه

2738
ن من نمیگم مادرش زنگ نزنه من مشکلم با بددهنی و پشتبانی شوهرم از اوناست  مثلا از حرص من میگه ما ...

ببین ناراحت نشو ولی این رفتار شوعرت عکس العمل رفتار خودته.

انقد رو‌خونواده ش حساسیت نشون دادی ک اون هم لج کرذه هم اینکه با خودش میگه حرفای مامانم درسته ک زن میخواد آدمو از خونوادش جدا کنه.

تنها راه حل تو بی خیالی و بی اهمیت بودنته.

بهت قول میدم یک ماه تو بی خیال تماسا و حرفا و گزارش هاشون باشی، شوهرت کمتر میکنه تماساشو ، یا خداقل جوری برخورد نمیکنه ک تو ناراحت و عصبی بشی.

اللّهم عجّل لولیک الفرج
تو حاملگی هورمون ها به هم میخوره ودست خودش نیس پرخاش کردن و حساس شدنش و متاسفاته شوهرش هم نمیدونه یا ...

اینجا فقط ظلم به بچه هاس

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
ای بابا خاهر ساده ای  میگه ب جهنم غش کن تا بمیری  فک کردی ناراحت میشه میزنه تو سرخودش و ...

آخه ب زن باردارم نباید رحم کنن چرا آخه؟چرا انقد ملت بی رحم شدن؟عزیزم یه بار ب مادرشوهرت زنگ بزن بگو میدونین سکه دونه ای چنده؟میخواین زندگیمونو خراب کنین؟چشم اونی ک بدبخت میشه پسره خودتونه‌ باید آدمای بیرحم باید مثل خودشون تا کرد.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
ب قران میشینم گریه میکنم بعد مثل دیوونه ها پامیشم میرقصم چون جنین هام کاملا میفهمن حال بدی من رو&nbs ...

چ فایده؟منم مثل تو بودم؛گریه میکردم بعدش الکی میخندیدم مثل خندوانه ک یه سری ۲۰ثانیه میخندیدن ولی حالا بیا بچمو ببین عصبی شده همش گریه میکنه زود مریض میشه؛بخدا همه این حرصوجوشا رو بچه اثر داره،اصلا گیریم عروس بده اون طفل معصوما چ گناهی کردن؟

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.