2733
2734
عنوان

ارشد آموزش زبان

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 21 پست
من ترم‌۳ ادبیاتم😐حس میکنم رشتم کار نداره بعضی وقتا مث سگ پشیمون میشم

متاسفانه باید بگم بازار داره ولی پولی توش نیس

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب قاعدتا ارشد از کارشناسی خیلی بهتره!در اصل ک باید دانش زبانیت قوی باشه وگرنه دکتری هم داشته باشی ن ...

من ترجیح میدم برم سرکار 😢

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731
تو جایی هستی؟

ن بابا نمیشه همزمان درس خوند و کار کرد

دوسه تا از دوستام کار میکنن ولی کلاسارو میپیچونن 

زیاد درآمد ندارن

ن بابا نمیشه همزمان درس خوند و کار کرد دوسه تا از دوستام کار میکنن ولی کلاسارو میپیچونن  زیاد ...

اغا اعصابم خورده اه پارسال میخاسم بشینم پشت کنکور ننشستم الان اون دوستام پیراپزشکی اوردن

اغا اعصابم خورده اه پارسال میخاسم بشینم پشت کنکور ننشستم الان اون دوستام پیراپزشکی اوردن

فقط در یه صورت رشته زبان بدرد میخوره

اونم اینه ک فرهنگیان بخونی