2733
2739

کنکور تجربی

و باوجود مشکلاتی که تو زندگیم پیش اومد، نشد خوب بخونم، چون روحیه ام رو از دست داده بودم

من منتظر معجزه بودم...

اما قبول نشدم امسالم. یعنی اون چیزی که میخوام قبول نشدم

باید دوباره بخونم برای سال بعد

امیدوارم امسال دیگه همه چی خوب پیش بره، خواهش میکنم دعام کنید، صلوات بدید برام که دیگه اون مشکلاتم تکرار نشه و در کمال آرامش درس بخونم و موفق بشم..

فهمیدم نباید منتظر معجزه بمونم. باید تلاش کنم. خدا کمکم میکنه.. اما باید خودم اول بخوام، از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

راه درازی پیش رومه.. محتاج دعاتونم خوبا😍

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی میخواستی؟ ایشالا سال بعد بترکونی😍

ممنونم🌹

فرهنگیان میخواستم

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
منم مشکلاتم زیاد بود ولی امسال زیاد تر شده دولتی نیاوردم ولی شاید آزاد بیارم😔😔😂 ایشالله موفق میشی

مرسی تو هم همینطور😊

2738
چرا ایقد میخونین😐یچیز بزن بزه اخرش باید شوهر کنی بچه داری کنی😹

میخوام دل پدر و مادرمو شاد کنم😂

چرا ایقد میخونین😐یچیز بزن بزه اخرش باید شوهر کنی بچه داری کنی😹

اگه همه مث شما فک کنن که باید مدرسه هم نرن و بگن خب اخرش کهنه شوریه، پس درس واسه چیمونه؟؟؟؟

اما الان قرن21هستیم و این افکار مال50سال پیشه

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀
اگه همه مث شما فک کنن که باید مدرسه هم نرن و بگن خب اخرش کهنه شوریه، پس درس واسه چیمونه؟؟؟؟ اما الا ...

میدونم عزیزم خودمم دانشگاه میرم..ولی بیش از حد پشت کنکور موندن خیلی سخته ادم باید ب زندگیشم برسه

رشتت چی بود و منطقه چند بودی؟

نا امید نباش هم کلاسی من امسال ۳۰۰۰۰ تجربی بود ولی قبول شد 

ان شالله سال بعد قبول میشی

مالـفیسـنت :                                     Maleficent یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر || یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـبا💫            "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان می شود؛  غافل از آنکه، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود. که شرط آن ،بال های زیبای مالفیسنت بود (زیرا شاه مالفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                        شب هنگام ، مالفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشـت و لبخند زنان به خواب رفــت.                     سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امـا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند.. " اگه دوست داشتید حرفی بهم بگید، اینجا بنویسید 👇   https://abzarek.ir/service-p/msg/839149
رشتت چی بود و منطقه چند بودی؟ نا امید نباش هم کلاسی من امسال ۳۰۰۰۰ تجربی بود ولی قبول شد  ان ...

رشته تجربی منطقه دو

رتبه 25000

ممنونم انشاءالله

خب اون چی قبول شد؟؟

رشته تجربی منطقه دو رتبه 25000 ممنونم انشاءالله خب اون چی قبول شد؟؟

اونم دعوت به مصاحبه شده بود احتمالا دراومده

البته بستگی به تعداد افرادی که تو منطقتون برمیدارن داره

مالـفیسـنت :                                     Maleficent یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر || یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـبا💫            "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان می شود؛  غافل از آنکه، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود. که شرط آن ،بال های زیبای مالفیسنت بود (زیرا شاه مالفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                        شب هنگام ، مالفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشـت و لبخند زنان به خواب رفــت.                     سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امـا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند.. " اگه دوست داشتید حرفی بهم بگید، اینجا بنویسید 👇   https://abzarek.ir/service-p/msg/839149