2733
2739

امروز نتایج کنکور اومد. معلمی ابتدایی اوردم. بیشتر به خاطر اینده کاری تضمین شدش بود که انتخابش کردم و یه طوری نیست که خیلی از سر علاقه باشه. از لحظه ای که نتیجه رو دیدم همش فکر اینم که چه جوری با بچه ها باید سر و کله بزنم؟ با بچه های کله شق و پررو چی کار کنم؟ ممنون میشم اگه تجربه دارین راهنمایی کنین. نمیخوام با دلسردی و نگرانی و ترس از اینده شروع کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من معلم چهارمی هام خیلیم خوبه عاشق بچه هام. خودشم از من حساب میبرن 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738

من دو سه تا از خانم های جوان فامیلمون معلم ابتدایی هستن و خیلی راضی ان. میگن به بچه ها وابسته میشیم حتی

زن نوین ،دختر نجیبی است که عشقش به یک ازدواج موفق ختم شود، همسری نیست که در خفا از خیانت‌های شوهرش رنج بکشد_ پیردختری نیست که در حسرت عشق نافرجام جوانیش بسوزد، او قربانی شرایط رقت‌بار طبیعت سرکوب شده‌اش نیست.زن نوین قهرمانی است که مستقلانه از زندگی طلب می‌کند، که اعتماد به‌نفس دارد، که علیه بردگی جهانی زنان در مقابل دولت و خانه و جامعه می‌ایستد، که به عنوان نماینده هم‌جنسانش برای حقوقش می‌جنگد.          📕 آزادى_زنان✍ #الکساندرا_کولنتای
من معلم چهارمی هام خیلیم خوبه عاشق بچه هام. خودشم از من حساب میبرن 

کار های عجیب و غریب نمیکنن؟بعضی بچه ها یه کارایی میکنن ادم نمیدونه چه کار کنه.مهارتش بیشتر اکتسابیه یا خودتون به صورت ذاتی با این کار جور بودین؟ 

مبارکه  ولی زمستونا باید ماسک بزنی  چون توی ی کلاس در رو هم ک میبندن  باعرض پوزش &nbs ...

اره، این مشکلاتم هست، یه بار یکی از دوستام تو کلاس بالا اورد.. تو فکر اینم چه طوری با چه تکنیکی از سختی هاش کم کنم یا باهاش کنار بیام

2706