2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اشکالی نداره ی بار چیزی نمیشه خیلیا از اول تا اخر بارداریشون دارن میخورن اخرم بچشون سالم و سرحال اونوقت ماها از بس رعایت میکنیم گناه شکممونم میکنیم به گردن 

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2738
اشکالی نداره ی بار چیزی نمیشه خیلیا از اول تا اخر بارداریشون دارن میخورن اخرم بچشون سالم و سرحال اون ...

اره 😄. اخه دوس ندارم چاقی الکی هم داشته باشم چون چاق کنندست . اره یه بار عب نداره ولی میترسم بگیرم دیگه بشه عادتم و هرروز بخوام بخورم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
نمیدونم . میگن خوب نیست . دوس ندارم چاق هم بشم . حالا یگی دوبار عب نداره ولی من اگه بگیرم هرروز باید ...

پس شما نگیر

دردم آمد سوختم...!اما نگفتم که بمان...من تو را با زور نه، با دل فقط میخواستم...!💔
نمیدونم . میگن خوب نیست . دوس ندارم چاق هم بشم . حالا یگی دوبار عب نداره ولی من اگه بگیرم هرروز باید ...

هرچیزی دلت میخواد و بخور شده ۴تادونه ولی بخور خودت درست کن منم باردارم خودم درست میکنم

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
هرچیزی دلت میخواد و بخور شده ۴تادونه ولی بخور خودت درست کن منم باردارم خودم درست میکنم

چیپس و اره چند روز پیش خودم درست کردم ولی پفک ....

پفک هندی هم گرفته شوهرم با ذرت ولی اندازه بیرونیا حال نمیده 😄

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بخور عزیزم کم بخوری اشکال نداره

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706