2733
2734

روز ب روز همه چی گرونتر میشه ،ی فرش دو ماه پیش دیدیم پول نداشتم بگیرم الانم ندارم البته اونموقع ۶،۷ تومن بود الان شده ۹۵۰۰ دیگ اصلاااا نمیتونم ای خداا 😭😭😭 چیکار کنم 🥺🥺 هیچکی اندازه من برا جهیزیش زجر نکشید جونم دراومد تا بقیه چیزارو خریدم با هر بدبختی ک بود فقط این مونده 

شما هم مثه من بدبخت بودین ؟؟دارم دق میکنممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم چاره چیه سبک تر بخر 

جهیزیه سبک میشه ۱۲۰ میلیون اینطورا

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

ببخشید... یاد اون تاپیکه افتادم... حرف زدو اینا... اخر سر گفت شما هم از بدبختیاتون بگید😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

منممم

من فقط تکه های بزرگ و برقی ها رو خریدم

انقدر گرونه دیگه ولش کردم گفتم نمیخوااام

ازدواجم که جور نمیشه اینم از جهیزیم

غصه میخورم

زندگی دقیقاً از جایی شروع می شود که یک نفر می خندد و خنده ی او با دیگران فرق دارد...

تو این شرایط عروسی که نمی تونین بگیرین به شوهرت بگو پول عروسیو بده شما جهیز بخری😬

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2706