2737
2734
عنوان

مادرشوهرم چهار تا نون نداد ب شوهرم

1143 بازدید | 43 پست

شوهر من کارش کشاورزیه

امروزم کارگر داشت از قضا شد البته کارگراش بعد گفتم خونه نون نداریم غدا پختم آیگوشت حالا کل تابستون اصولا کارگر داره شوهرم هرروز برای چند نفر غذا درست میکنم همیشعههههههه خدا هم پدرشوهرم و مادرشوهرممم هستندچون اوناهم هرصب مبرن ده شب برمیگردن.حالا حرفم اینه مادرشوهرم بقدری زن  حسودیه شوهرم بهش گفته مامان چهار تا نون بخیسون بیام ببرم گفته نداریم نون بعد مشخص شد که داشت نداده

بخدا حرص اینو میخورم سه ماه من غداشو میدم نونشو میدم اینم از رفتار این

بعد بهم زنگ زد گفت شوهرت بگو همه چیرو از شب آماده کنه 

منم گفتم شوهرم قرار بود از بیرون غذا بخره دیگه شوهرتم اومده پیش اینا 

شوهرم بهم گفت غذا بپز بیرون گرونه آدم زیاد شد

والا نگین اله بله نمیدونین چ میکشم از دست این زن شما بودین چی میکردین؟؟

حالا اگه بگین شوهرت با رفتار مادرش آدم شد هزاران بار میگم نهههه شوهر من خرتر از این حرفاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دست و پا شکسته متوجه شدم

از مادرشوهرا هیچ وقت توقع نداشته باش

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

من چیزی که به ذهنم رسید اینه که در وهله اول نون به پسرش نداده

من کاری به 9/9/99 ندارم ولی خود این تاریخ افتاده دنبالم! راستش موعد پری بعدیم هست درواقع اگه تو این تاریخ پری نشم و بی بی چکم + بشه منم به هدفم رسیدم.   
2738

خاک توسراینطورمردامادرشوهروبرادرشوهرمنم دقیقااینطورعوضین ولی با شوهرم بر خودش نمیاره عیددیروزرفتیم اونجابچه کوچیکم نمیومدتومادرشوهرم برداشت دخترموبردصرتشوچسبوند ب لب برادرشوهر میگفت توروبرودربودی لابدازت ترسیده بوسش کن میگفت نه شوهرمم عین کیرنگامیکردمنم بچموگرفتم گفتم مردم باس کونشونوروزمین بسابن تابخوان دخترموبوس کنن بيار ببینم رفتم صورتش شستم بعدگفتم ب شوهرم دیدی چ رفتاری کردبرادرگاوت، گفت مگه چکارکرد😰منم گفتم هیچی مث الاغ رفتارکردازحسادت کمونده بودخودشو بکنه، واییی ببخشیداین و حرف زدم اما آرم دق میکنم بخداچون من وبچهام اززنوبچش سرتریم خوشگلتریم داره دق میکنن خلاصه میگم دیگه بدل نمیگیرم چون واقعاکمبودعقل دارن دست خودشون نیس شمام اینطورفک کن اگه گاونبودبچشه چطورباس بگه ندارم لابدگاوه دیگه خاک توسرش  فردامیمیره میرن زیری مترخاک دیگه بااین کاراشون کاری میکنن فرداجامانده هابرن برینن سرقبرشون، لعنتیاتوف

برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین براتون حمدمیخونم😭
دست و پا شکسته متوجه شدم از مادرشوهرا هیچ وقت توقع نداشته باش

چیزی که من حیرت زده میکنه خوبه که عروسیشون پسرشونوچیزنمیکنه اینطورن اگه اوضاع بلعکس بودچکارمیکردن😂😂

دوتا نونه دیگ چرا بخاطرش دشمن درست کنیم واسه خودمون😐😐😐

پس چراعین آدم ندادبهش بچه خودشه بیگانه ک نیس بهرحال میلیاردر باشیم بعضی وختانون تموم میشه وآدم شایدخیلی عجله باشه نتونه بره بگیره درعجبم چطوررویی داره وقتی خودش مث خرمیلومبونه سرسفرشون اینکار م کرده 

2706