2733
2734

لحظه طلاق حستون چی بود؟این عشقایی که تو فیلما نشون میده موقع خونده شدن صیغه طلاق راسته؟

الان در چه حالی هستین منظورم اینه زندگیتون چجور شده بعدش

اگر ناراحت نمیشید از حستون بگید ممنون میشم

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

چرا باید طلاق گرفت🤧

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

شوهرت بچه دار نمیشه؟؟

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا باید طلاق گرفت🤧

میخوام منم از دلیلش بپرسم بچه آنقدر مهمه یعتی؟

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

دیگه الان از این طلاقا نیست اون قدیما بود مردا فکرمیکردن پادشاهن دنبال جانشین بودن

یااینکه دنبال کارگر بودن😶

الان ای وی اف واهدا قبول فرزند وهزااار جور راه هست

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺

تو اشناهامون قديما يكي طلاق گرفته يكيم سرش زن اومد كه بعد ٣٠سال زندگي خانم اول جدا شد

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

عشق موقع طلاق چیه دیگه؟😐🤪

مجردم ها

ولی برام سوال شد

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738

خواهر زن‌دایی من شوهرش بچه دار نمیشد طلاق گرفت با یکی دیگهازدواج  کرد الانم دوسه تا فکر کنم بچه داره

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
شوهرت بچه دار نمیشه؟؟

من دوتا پسر دارم عزیزم 😄😄

برای یه کاری میپرسم دارم رمان مینویسم میخوام تحقیقات داشته باشم

ی اشنا داشتیم زن حامله نمیشد بعداز 8سال زندگی طلاق گرفتن بدشزنش ازدواج کرد بعد 4ماه حامله شد. مردم ازدواج کرده الان 2تا بچه داره 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
میخوام منم از دلیلش بپرسم بچه آنقدر مهمه یعتی؟

اگه واقعا همو بخوان نمیگیرن 

ادم بچه دار نشه فوقش یه بچه بی سرپرست بزرگ میکنه ثوابم دارع

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2706