2733
2734

مامانم ۴روزه بستریه بخاطر کرونا خیلی حالش بد بود

الان کمی بهتره چون دارو خریدیم

امروز براش امپول خریدیم تقریبا ۴۶۰۰

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حتما عزیزم انشالله خدا شفاشون بده

انشاءالله

بابامم درگیره

ولی نرفت بیمارستان 😭😭😭😭

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
آمپول چی پدر منم یه هفتس بیمارستانن حالشون خوب تر نیست

میگم برادرم اسمش بهتون میگم

2740
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. صدقه هم بدید . به امید خدا خوب می شوند  

حتما

ممنونم

ممنونت میشم روز نیس گریه نکنیم دلم بدجور گرفته بخدا

ما ک داغونیم

برادرم

پدرم

مادرم

همه درگیرن

نزاشتن برم اخه من همسرم بیماری زمینه ای داره بخاطر اون نشد برم

دارم دیوونه میشم

ما ک داغونیم برادرم پدرم مادرم همه درگیرن نزاشتن برم اخه من همسرم بیماری زمینه ای داره بخاطر او ...

ماهم کل خونوادمون دارن امروز داداشم مرخص شد تو خونه اکسیژن وصله ولی بابام گفتن هنوز باید باشن بردنشون آی سی یو

برا خونه دار شدنم صلوات بفرستین😘❤❤
ماهم کل خونوادمون دارن امروز داداشم مرخص شد تو خونه اکسیژن وصله ولی بابام گفتن هنوز باید باشن بردنشو ...

خدا انشاءالله شفا بده بحق بیمار کربلا

ماهم کل خونوادمون دارن امروز داداشم مرخص شد تو خونه اکسیژن وصله ولی بابام گفتن هنوز باید باشن بردنشو ...

منم مامانم زیر اکسیژنه

2706