2737
2739
عنوان

حق دارم ناراحت شم ؟؟؟

174 بازدید | 29 پست

بچه ها من میرم کلاس رانندگی به دوستم گفتم باهام بیاد  به عنوان همراه چون کسی نیست باهام بیاد نیومد بهونه آورد 

خودشم همه جا میره ،میره بازار ،مهمونی از کرونام نمیترسه فقط بمن که میرسه میگه وااای کروناست من نمیام باهات

امروز تصمیم گرفتم خطش بزنم بنظرتون حق دارم ؟؟؟

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 

بلی

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

کلا دخترا این مدلین تو رفاقت پایه نیستن

من رفاقت داداشم با دوستاشو‌میبینم عشق میکنم

خیلی با معرفت ترن کلا پسرا

البته فقط تو دوستی با هم‌جنس

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یس اصلا رفیق این دوره بدردبخورنیستن عزیزم کلی بتونی رفیقاتوخط بزنی عالی میشه😐بخدا

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏

نه اصلا حق نداری گلم چون ایشونم حق انتخاب داره و مجبور نیست جایی که به هر علت دلش نیست رو بره. آدما رو بخاطر خواسته هامون تحت فشار نذاریم

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2738
نه اصلا حق نداری گلم چون ایشونم حق انتخاب داره و مجبور نیست جایی که به هر علت دلش نیست رو بره. آدما ...

آخه رفیقیم هاا پس اگه رفیق ها بهم کمک نکنن پس ادم وقت نیاز از کی کمک بخاد رفیقو که فقط برا شادی نمیخان

یس اصلا رفیق این دوره بدردبخورنیستن عزیزم کلی بتونی رفیقاتوخط بزنی عالی میشه😐بخدا

وااای نمیدونم کی رو با خودم ببرم 😫

پس رفت بلک لیست

منطقی. 

چون دوستی هزینه داره وقتی تو داری براش خرج میکنی اونم باید مایه بذاره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
ولش کن عزیزم میاد یه چیزیش میشه حالا اگه تو همون بازار و اینور اونور مریضی گرفته باشه میگه تو گفتی ب ...

درست میگی 👌👌

بخدا همچین دوستی دارم که میگم از صدتا غریبه بیشتر شر میشن سر آدم ، این روزا دوست واقعی پیدا نمیشه&nb ...

به اینجاش فکر نکرده بودم ممنون عزیزم💥👌

2706