2737
2739
اگه هستین منم عکس کیکی که برای تولد خودم درست کردمو بزارم😅

بگذار فرزندم

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه خوشگله افرین بهت دختر😍

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

واجب شد منم یه کم خودنمایی کنم. اخرین کیک من تا ب این لحظه اونم سس شکلاته اخه برا خیلا سوال بود

رابطه ها در دو حالت قشنگ میشن. اول:پیدا کردن شباهت ها.دوم:احترام گذاشتن ب تفاوت ها❤️
2740
یا خدا دلم خواااااااااااااااااااااست😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😍😍😍😍😍😍🎂🎂🎂🎂🎂🎂

بفرماااااا

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
نه نیست اگه میخوای عکس تولید مراحلشم دارم😅😐 فکر مردم اول اشتباه ریپلای زدم😆

اومدم جواب بدم ديدم زد پست يافت نشد🤪

اره بده بده

با چى خامه كشى كردى روشو؟

چند طبقه درست كردى

ماهرخ هستم 
در كل😂😂😂 يك عدد زخم خورده ام از صبح تاپيك زدم كوفتم كردن🤣 تو هر تاپيكى ميرم مينوسم كرونا كرونا ...

خودمو شوهرم کرونا داریم

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
2706