2733
2734
عنوان

بحث زن دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 79 پست
ندیدم  این پسر زن دوم بود  مامان خودش اومده بود

نظری ندارم.

از هرکی به هر دلیلی هوو میشه حالللممممم بهم میخوره.لباس چند میلیونیش و زیباییشم بخوره تو سرش.همین با همین ادا اطفارا و کرشمه خرکیا دل اون زن اول بد بختو شکونده.خدا خیرو از روی زندگیشون ببرونه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه الان قدیما بیشتر بوده دوره پدربزرگامون  الانم بعضی روستاها اگه زن بچه دار نشه یا پسر نیاره ...

الان متاسفانه دیگه اگه کسی بخواد به شهوت بچسبه نمیره معمولا زن دوم بگیره ومیرن سراغ روابط آزاد که نه تعهدی داره نه رسمیه وراحته.گرچه همین هم احتمال داره زندگیش رو خراب کنه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
بین اعراب و بختیاری ها الان دیگ تقریبا فراگیر شده

بختیاری ها منظورت لرهاست یا فقط قوم بختیاری؟ چون لرهایی که اطرافم هستن به جز یه نفر زن دوم اصلا ندارن. اونی هم که زن دوم گرفت زن اولش بنده خدا هپاتیت گرفت و با وجود چند تا بچه کوچیک نمیتونست هیچ کاری بکنه. مرده هم رفت دخترخاله شو که سنش خیلی بالا بود گرفت. زن اول چند سال بعد فوت شد. خیلی خیلی زن خوبی بود. خدا رحمتش کنه😞

2728
نه این 60 ساله زن دوم بود خیلی دلم واسه زن اول سوخت که چنین هووی همه چی تمومی داره

اره نمردیمو معنیو همه چی تمومم فهمیدیم.

حتما اون زنک ج......ده و اون مردک ش ه و تی همه‌ چیز تمومن.

درضمن کارد بخوره اون شکم و کفن بپوشه اون تن که به خوراک خوبو لباس خوب میگن احترام.

اون اگه‌احترام حالیش بود با زندگیه یه زن بزرگتر از خودش اینجوری نمیکرد

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
نظری ندارم. از هرکی به هر دلیلی هوو میشه حالللممممم بهم میخوره.لباس چند میلیونیش و زیباییشم بخوره ت ...

حکم چندهمسری یه چیز خیلی اضطراری وخیلی خاصه وبرای کشوری مثل سوریه فعلی که کلی زن بیوه بی سرپرست وجود دارند ودولت هم توانایی حمایت شون رو نداره وتعداد زنان به صورت قابل توجهی بیشتر از مردان شده وگرنه تو جایی مثل ایران الان با بحران جمعیتی مرد روربرو نیستیم وتقریبا جمعیت زنان ومردانی که تو سن ازدواج هستند برابره،لازم نیست در کل

زن همه چی تموم ؟؟! 😯😯 به کسی که انقدر عزت نفس نداشته و رفته زن دوم شده چجوری میتونید بگید همه چی ...

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
2738
اتفاقا همینایی هم ک ندارن،میرن دنبال دومی!!!! اینجاس ک میگن چی تو خودت دیدی ک فکر کردی...! 😅😂

الان دیگه متاسفانه میرن سراغ روابط آزاد ونامشروع بی حدومرز وبدون تعهد

حکم چندهمسری یه چیز خیلی اضطراری وخیلی خاصه وبرای کشوری مثل سوریه فعلی که کلی زن بیوه بی سرپرست وجود ...

زن به سرپرست نیاز نداره میتونه کار کنه بهتره به جا اینکارا موقعیت شغلی برا زن ها فراهم بشه 

خواهشا از این دلایل برا زن دوم نیارین

بختیاری ها منظورت لرهاست یا فقط قوم بختیاری؟ چون لرهایی که اطرافم هستن به جز یه نفر زن دوم اصلا ندار ...

منظورم لر و بختیاری هست هر دو قوم دارند یکی از اشناهای ها چون خوشش از رفتار خانمش نمی‌آمد با سه تا بچه رفت زن گرفت زن اولش 405رو آتیش زد و.... آخرهم طلاقش داد زن اولی رو

بنظرم ازدواج های دوم بخاطر طلاق عاطفی هستند و چون بچه در میونه مرد زن اول رو حمایت مالی می‌کنه تا بچه های اول زندگی سرخورده نباشن و خودش ازدواج می‌کنه بخاطر آرامش این وسط زن دوم هیچ دلخوشی نداره 

وزن ۸۵قد ۱۷۰ هدف ۷۰

نگاه کنین الان دیگه صد سال پیش نیست خانم بچه دار نشه اقا بره زن دوم بگیره هزاران راه برا مشکل نازایی هست یا رحیم اجاره ای... 

یعنی من هرچقد فک میکنم  هیچ دلیل قانع کننده ای نمیبینم طرف بخواد زن دوم بگیره

زن به سرپرست نیاز نداره میتونه کار کنه بهتره به جا اینکارا موقعیت شغلی برا زن ها فراهم بشه  خو ...

بزرگوار اولا همه چیز فقط نیاز مالی نیست ثانیا تو یه کشور جنگ زده کار کجا هست؟؟؟تو آلمان بعد از جنگ جهانی دوم چند میلیون زن بیشتر از مردان بود واونجا نه مسلمون بودند ونه جهان سومی به قول یه عده ویه کشور فمینیست بود،زنان درخواست کردند چندهمسری رایج بشه وموافقت نشد وبعدش روسپی گری وتن فروشی وفحشا تو آلمان گسترده شد.

بزرگوار اولا همه چیز فقط نیاز مالی نیست ثانیا تو یه کشور جنگ زده کار کجا هست؟؟؟تو آلمان بعد از جنگ ج ...

اولا که بعد جنگ جهانی دوم هرچقد زنم نیازمند باشن دلیل نمیشه زندگی یه زن دیگه ام خراب کنن با خراب کردن زندگی یکی کسی خوشبخت نمیشه حتی اگه کل اون زنان موافق باشم بازم زندگی مشترک و خوبی نخواهند داشت 

سوما کی گفته زنان موافق این چند همسری بودن؟؟؟ ودلیل این فحشا نبودن مرد بوده به نطرتون؟؟ نخیر سربازان روسی بودن و مرد به اندازه کافی و از زنان سواستفاده میکردن و کلی دلایل دیگه

2706