2737
2734
عنوان

بحث زن دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 79 پست
خب نگفتین اون زنان که سربازان روسی باهاشون بودند وازشون سوءاستفاده ابزاری میکردند،بعد از رفتن اون سر ...

افرین بحث برگردونم همینجا

بیا فرض کنیم بعد ۱۰ سال المان تونسته کمی خسارت جنگ جبران کنه و کمی وضعیت اقتصادی رو بهبود ببخشه 

این رو درنظر بگیرین سربازان روسی هیچ وخ به طور کامل از المان نمیرن و اگه تاریخ المانو خونده باشین تجاوز گسترده روسیان به زنان المانو شنیدین پس در نظر بگیرن هنوز خسارت روحی و جسمی جنگ هست 

تعدادی مردان از جنگ برگشتن و پیش زنانشونن و زنان بیوه 

همه بالاخره با مرگ عزیزانشون کنار میان اونام کنار میان و دوباره مردان زیاد تر میشن مثل بقیه کشورا نه فقط المان

مرتبط هستند.البته بحث من روی احکام هم بود وحتی حکم شرعی نگه داشتن رو هم مثال زدم.خواستم به تطابق احک ...

تو زمان عربستان اگه بخونین چند همسری مردان بوده 

تو همون قبیله قریش چون زنان ثروتمند زیاد بوده کم کم چندهمسری مردان از بین رفته و چندهمسری زنان مونده

به خاطر همون بحث مرد سالاری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو زمان عربستان اگه بخونین چند همسری مردان بوده  تو همون قبیله قریش چون زنان ثروتمند زیاد بوده ...

اون زمان قبل از اسلام بله.حتی تعدد زوجات مردان به چهارتا زن محدود نبود وحدود نداشت کلا.ولی بعد از اسلام دیگه نهی شد وفقط چندزنی موند اونم حداکثر برای چهارتا که البته تقریبا رعایت عدالت بین چهارتا محاله 

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
2728
افرین بحث برگردونم همینجا بیا فرض کنیم بعد ۱۰ سال المان تونسته کمی خسارت جنگ جبران کنه و کمی وضعیت ...

ببینید قضیه تجاوز فقط به زنان مجرد نبوده ومتاسفانه این کار غیراخلاقی وغیرانسانی رو با خیلی ها میکردند.فرض رو توی تاریخ نمیارن کلا که شما گفتین وواقعیات رو بیان میکنن اونم تو تاریخ معاصر.وبعد از بازسازی هم از سال ۱۹۷۳ باز وارد بحران نفتی میشه.قضیه بیوه زنان هم فقط به المان مربوط نمیشد تو همه کشورهای دیگه هم بوده مثل همین سوریه الان.ومطمئن باشین که اگه تعداد جمعیت زنان خیلی زیاد بشه وجمعیت دچار بحران کمبود مرد بشه بهترین راه چندهمسریه وبهتر از تن فروشی وتجاوز و.... هستش

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام