2733
2734
عنوان

شوهرتون بعد دعوا از دلتون چطوری در میارن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8039 بازدید | 165 پست

شوهر که ندارم ولی با عشق اولم دعوا میکردیم اینقد ساکت میموندم که یهو داد میکشید 

ای بابا یه چیزی بگو دیگه دلم گرفت

هیچی دیگه نصیب گرگ بیابون نشه منم بلند میشدم میگفتم یه چیزی بگم ؟...دیگه انواع اقسام فحشارو بار خانوادش میکردم ایشونم با لبخند شاهد دیوونه شدن من بود اخرشم میگفت اخیشششش دلم وا شد😐😂❤

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بوس بغل محبت ابراز علاقع اخه همیشه من مقصرم😂 ولی اون میاد منت کشی و شاکیه که چرا عین اون ضعیف نی ...

چن بار نظراتتو دیدم.تو تاپیک منم بودی.خیلی بد حرف می زنی.یه جا چوب دل سنگی و غرورتو میخوری.نیلوفر بهت اینا رو یاد داد؟حداقل اسمشو از امضات بردار وقتی شاگرد خوبی نیستی

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
2728
والا همین سرظهر به خاطر پول دعوامون شد یک ودویست ازخودم خرج کرده بودم ۲۵۰تومنم ازپولای اون برداشته ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁😄

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
چن بار نظراتتو دیدم.تو تاپیک منم بودی.خیلی بد حرف می زنی.یه جا چوب دل سنگی و غرورتو میخوری.نیلوفر به ...

اتفاقا بهترین شاگردشم اون معجزه کرد برام چون من اراده داشتم وکرنه برای همه معجزه نمیکنه

این حرف خودشه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
هی میره و میاد بوس میکنه. منم زود خر میشم 

وای نزارتورو خدا پریروز اونقدر بوسم کرد

آخرش کرونا گرفتم نگو آقا کرونا گرفته ولی ماله اون

خیلی خفیف بود نفهمیدیم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738
خب عشقت چی شد ؟

نه ساله همو ندیدیم ینی خانوادمون از هم جدامون کردن اما بعد اون عاشق نشدم هرچیم گشتم پیداش نکردم🙃

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
نه ساله همو ندیدیم ینی خانوادمون از هم جدامون کردن اما بعد اون عاشق نشدم هرچیم گشتم پیداش نکردم🙃

و عاشق نخواهی شد 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

ما دوبار دعوا کردیم 

یه‌بار من رفتم شمال روز بعد امد دنبالم هدیه تولدمم آورد(البته من برا قهر نرفته بودم بد برداشت کرد)

دفعه دومم از خونه شوتش کردم بیرون و بعد با تلاش های  فراوانش بخشیدمش😅

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
وای نزارتورو خدا پریروز اونقدر بوسم کرد آخرش کرونا گرفتم نگو آقا کرونا گرفته ولی ماله اون خیلی خفی ...

عه فرح مواظب باش

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

شوهر من در هرحالتی اون میاد برای آشتی وپاپیش میذاره.کادوهای مختلف وگرون  همراه گلهای زیبا میخره و کلی نازمو میکشه تا از دلم در بیاره کلا طاقت اینکه قهر باشم یا ساکت باشمو نداره. هیچ وقت هم کلمه ای به خانواده های همدیگر بی احترامی نمی‌کنیم هرچقدر هم دعوامون شدید باشه. 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706