2733
2734
عنوان

قانون جذبیا بیاید😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 178 پست

استارتر جذب این ماه من خریددوره و یه گوشی مدل بالا بوده 😍😍😍😍 الحمدلله کما هواهله ❤❤🌺🌺🌺

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
سلام استارتر احسنت ب تاپیک عالیت 👏👏👏👏 من هم یک قانون جذبی هستم . ازسال دوم دبیرستان اشنا شدم ب ...

باعث افتخارمه عزیزم که به تاپیکم اومدی😍😍😍😘😘

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پرستاری قبووووووووول شدم آخ جووووون

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
خوبه من ازتمین الان شروع میکنم من طلاق میگیرم

😂ببخشید خندم گرفت

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
2731

سلام عزیزم من الان تاپیکت رو دیدم ان شاءالله ک همگی ب خواسته هاشون برسن

ببیمم چی میشه سال دیگ پرستاری قبول میشم یانه

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
باعث افتخارمه عزیزم که به تاپیکم اومدی😍😍😍😘😘

قربانت عزیزم😘 هرروز میام حتما

اگه یروز نیومدم تاپیکت حتما تگم کن  ان شاءالله  باهم کللی جذب کنیم رویاهامون هدفامون 😍😍

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
سلام عزیزم من الان تاپیکت رو دیدم ان شاءالله ک همگی ب خواسته هاشون برسن ببیمم چی میشه سال دیگ پرستا ...

باید باور کنی که قبول میشی حتی لحظه ای تردید به خودت راه نده قانون جذب با احساس تو کار داره اون چیزی که عمیقا احساسش میکنی

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2738

شوهرم منو خیلی دوست داره

شوهرم عاشقمه

شوهرم منو عاشقانه میپرسته

شوهرم من رو بهترین و عاقاترین زن دنیا میدونه

شوهرم من رو از مامانش و خواهرش مهربونتر و عاقلتر میدونه

شوهرم خیلی به من وفاداره

تنها اولویت شوهرم منم

شوهرم ذات بد و دورویی و دروغ های مامانش رو متوجه شده

شوهرم بخاطر کارای گذشته خیلی پشیمونه

شوهرم خیلی به خانوادم احترام میذاره

شوهرم مامانم رو مثل مادرمهربون دوست داره

شوهرم همیشه طرفدارمنه 

من هر روز لاغر تر دارم میشم تا تولدم اسفند ماه 😍😍😍😍😍

هر روز خوشبخت تر از دیروز 😍😍😍😍😍😍😍

و عشقم بهم هرروز محبتش نسبت به دیروز بیشتر میشه 😍😍😍😍😍

پسرم چقد خوب تر داره میشه 😍😍😍😍😍😍

عشقم هرررر روووووز من رو از همه سرتر و با وقار تر میدونه 😍😍😍😍😍😍😍

خدایا شکرت مرسیییییی ازت 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
باید باور کنی که قبول میشی حتی لحظه ای تردید به خودت راه نده قانون جذب با احساس تو کار داره اون چیزی ...

اوکی💖

قربانت عزیزم😘 هرروز میام حتما اگه یروز نیومدم تاپیکت حتما تگم کن  ان شاءالله  باهم کللی ...

چشم حتما امیدوارم همه بتونن چیزاییی رو که لایقن جذب کنن

منم اومدم😍

خوش اومدی عزیزم😍😍

خوش اومدی عزیزم😍😍

عزیزم منم اومدم اگه یه روز یادم رفت لطف میکنی تگم کمی 😍😍😍😍

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

خدایاشکرت که تادی طلاق گرفتم

خدایاشکرت خانوادم ازطلاق گرفتنم راضین

خدایاشکرت دخترم پیش خودمه 

خدایاشکرت که سال۱۴۰۱  ۲۰۶نوک مدادی متالیک خریدم

دوستان برا هدفاتون زمان مشخص کنید تاکائنات متوجه بشن وقتی شمازمان تعیین نمیکنید کائنات میگن باشه هروقت وقت کردم چیزی ک میخای بهت میدم🤣

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706