2737
2739
عنوان

کارم درست بود درمورد جاریم؟

1635 بازدید | 39 پست

من طبق تاپیکام جاریم یه آدم پررو و بی ادبه و خیلی طعنه میزنه به من

منو اون خونمون تو یه ساختمونیم و مادرشوهرم هروقت میخواد دعوتمون کنه باهم دعوتمون می‌کنه 

سر قضیه ای که چندشب پیش اتفاق افتاد(جاریم هیچوقت یه استکانم نمیشوره میاد خونه ی منم مفت میخوره و میره،من دلم برا مادرشوهرم می‌سوخت و اونجا بودیم ظرفای یه وعده رو‌من میشستم،چندوقت پیشم ظرفای شامو میشستم جاریم اومد گفت اخییی بشور بشور وقضیه هایی که چندروز بعد شد و تو تاپیکم هستش که لینک میذارم)

شوهرم به مادرش گفت مارو باهم دعوت نکنه

حالا پریروز دوباره زنگ زد گفت شنبه بیاین خونه ی من،گفتم باشه ایشالله میایم،بعد یهو گفت جاریم اینا هم میخوان بیان اونجا فیلم عروسیشونو بیارن ببینن،گفتم شوهرم دوست نداره با اونا بیایم،گفت حالا بهش بگو گفتم باشه خبر میدم،دیشب دوباره زنگ زد دستم بند بودشوهرم گوشیو برداشت،گفت باشه فقط به فلانی(جاریم)بگو کم تو جمع گوشی بگیره دستش،ما میایم

قطع که کرد من دیگه ناخودآگاه عصبی شدم هرچی تو دلم بود گفتم،گفتم گوشی گرفتنش به خودش مربوطه،من مگه‌محکوم شدم به دیدنش؟به من بی احترامی می‌کنه به حساب خودش به شوخی میگه بهم انتر،ولی مگه من با اون اینجوری حرف میزنم؟خلاصه شام نخوردم و شوهرم فهمید ناراحت شدم

زنگ زد به مامانش گفت ما نمیایم،اون حرف زدنشو بلد نیست من نمیتونم بخاطر اونا زندگیمو خراب کنم

مادرشوهرمم برگشت پشت تلفن گفت شما نزدیک همه خونه هاتون نباید نزدیک هم می بودین،شوهرمم گفت مگه ما ۷سال با تو توی یه حیاط بودیم بهت بی‌احترامی کردیم؟؟؟!!!خلاصه یکم از رفتارهای جاریم گفت و خدافظی کرد

الان واقعا خوشحالم که شنبه نمی‌ریم و ریخت نحسشو نمی‌بینم

ولی می‌دونم مادرشوهرم امروز میخواد زنگ بزنه بازم طبق معمول میخواد بگه همه چیو به شوهرت نگو و فلان

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5252858/باز-ماجراهای-منو-جاری-عتیقم?postId=161702182اینم لینک تاپیک که نوشتم چرا شوهرم گفت دیگه باهم نریم خونه مامانش

منم از رفتارای جاریم خوشم نمیاد
حالا اگر دعوتی باشه مجبوریم
ولی خودمون روزهایی که ببینیم اونا نیستن میریم خونه مادرشوهرم راحت
بعد هم حساس نمیشم روش
من تاپیک های قبلیت نخوندم ولی فکر میکنم به جای فرار کردن از جاریت باید روی خودت کار. کنی و جوابشو بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم از رفتارای جاریم خوشم نمیاد حالا اگر دعوتی باشه مجبوریم ولی خودمون روزهایی که ببینیم اونا نیستن ...

من به شوهرم اتفاقا گفتم شنبه اگه  بریم چندتا تیکه می‌خوام بندازم بهش

2738

خوب کاری کردی

ولی جاریت هر حرفی زد فقققط سکوت کن و اهمیت نده انگار اصلا وجود نداره فقط یه لبخند بزن این بدترین فوش دنیاست

مامانم همیشه تو گوشم میخونه که هیچ وقت با ادمی که ازش خکشت نمیاد دهن به دهن نشو اونموقع تو هم شعورت هم سطح اون میشه😊

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
شوهرت خوب کرد والا 

دید من شام نمی‌خورم و اعصابم بهم ریخته اونکارو کرد 

جاریم اینجوریه که مثلا زنگ میزنه میگه میام بالا کیک بپزیم میگم من اشپزخونمو تازه تمیز کردم میگه کمکت میکنم پاک میکنیم به. میاد میپزه کلی ظرف میمونه برا من با دوتا بچه مجبورم تمیز کاری کنم,یبار نمیگه بیا خونه ی من همیشه دوست داره بیاد بخوره بره

اجازه نده مادر همسرت برا روابط با جاری  هم تکلیف تعیین کنه حرفای جاری هم ب مادر همسرت نگو دوری ...

تازه میفهمم هرکس بی ادب تره عزیزتره

حق با مادر شوهرت هم هست اینجور بین پسرها فاصله می افته .راهش اینه حرف زد جوابش رو بدید .فکر کنید خود ...

پسرا چشم دیدن همو ندارن

شوهرم مجبوری داداششو تحمل می‌کنه انقدر ازش بی احترامی دیده

2706