2733
2734
عنوان

مامانتونوبیشتردوست داریدیاباباتونو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا اما یه حس خاصی به مامان دارم که به بابا اونو ندارم. هردو رو دوست دارم اما مامان یه جور دیگه ست انگار

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

باباتونو

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2731

بابا 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2740
عه یادم باشه به بابام بگم

خخخخ نه مال خودتون . خودم یه بابا دارم که با کل دنیا عوضش نمیکنم😂

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
عزیزم ببخش اگرناراحت شدی فوت شدپدرتون؟

نه عزیزم خواهش میکنم این یه حس نداشتن رویه عمره باخودم دارمش انگاری ازوجودم شده هرلحظه یه کمبودخاصی حس میشه،،نه فوت نشدن مارو ول کردن 😔

2706