2737
2734

اگه به خاطر قد بچه ات درست میکنی باید چرخ کنی

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه بابا مجردم  چرخی چجوریه؟میشه کوکو کرد؟

کلیکا ۳ کیلو
سیر بزرگ  ۳_۴ عدد
پیاز متوسط ۳ عدد
سبزی های معطر  (نعنا،جعفری،گشنیز،شوید،ریحان،چوچاق،خالواش،ترخون،کرفس) ۱ کیلو
نمک ،فلفل،دارچین،زنجبیل ساییده،کاری،آویشن به مقدار لازم
تخم مرغ برای ۱۵ عدد کتلت    ۳ عدد

۱. ابتدا سبزی ها را پاک کنید ، بشورید  و خشک کنید.

۲. سیر ها را پوست بکنید و پیاز ها را خرد کنید.

۳. سپس مقداری از سبزی ، سیر و پیاز  را در سبزی خرد کن ریخته و مخلوط کنید.

۴. در صورت تمایل فلفل قرمز  تند چرخ شده به اندازه یک قاشق غذا خوری هم اضافه شود  و کاملا مواد را با هم مخلوط کنید.

۵.سپس نمک ،فلفل سیاه ،دارچین،زنجبیل ساییده،کاری،آویشن را اضافه کنید.

۶. سه عدد تخم مرغ به آن اضافه کنید. و خوب هم بزنید .

در صورت تمایل مقداری رب انار یا آلوچه هم اضافه کنید تا کتلت ها طعم ملس بگیرد. اگر  مقدار رب زیاد باشد کتلت وا می رود!

۷. کتلت ها را سرخ کنید.

هر چه دلم خواست نه آن میشود  هر چه خدا خواست همان می شود
نه بابا مجردم  چرخی چجوریه؟میشه کوکو کرد؟

من تا حالا درست نکردم چون شهر ما نیست ...نمیدونم چجوریه ولی میدونم که برای قد و تقویت بچه عالیهههههه چون استخون این ماهی خیلی فایده داره ...پس شما هم اگه میتونی چرخ بزن کوکو بپز

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
2738